1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Допомога постраждалим у Херсонській, Миколаївській та Запорізькій областях

11.07.2023

PEP_Help_20230711.jpg

PepsiCo разом з благодійними організаціями швидко відреагувала на трагедію, спричинену підривом Каховської ГЕС, і мобілізувала ресурси, щоб допомогти людям із постраждалих регіонів.

 • Продуктові набори довготривалого зберігання від PepsiCo та БО "Food Foundation UA"

Надійним партнером компанії є благодійна організація "Food Foundation UA". Для подолання проблем з харчуванням PepsiCo передала 120 000 одиниць продукції власного виробництва. Продуктову допомогу використали для формування понад 10 000 продовольчих наборів.

 • Гуманітарна допомога спільно з КМБФ "Фудбенк"

Постійним партнером PepsiCo у гуманітарних місіях є продовольчий фонд КМБФ “Фудбенк”. Задля термінового надання допомоги частину коштів проєкту “Їжа з теплом”, що реалізується за підтримки PepsiCo Foundation, було перенаправлено на закупівлю продуктів харчування довготривалого зберігання та товарів для гігієни. 

"Спільний проєкт із PepsiCo Foundation— «Їжа з теплом» — дозволив оперативно забезпечити гуманітарну допомогу понад 1400 українським сім’ям, пенсіонерам та одиноким людям із підтоплених сіл на Херсонщині. Дякуємо компанії PepsiCo, яка активно реагує на виклики сучасності та потреби українського суспільства. Завдяки злагодженій роботі ми створюємо позитивні зміни та показуємо, що наша солідарність, місія та благодійні вчинки є джерелом опори та надії для тих, хто зараз перебуває у скруті" — повідомила Юлія Лемберг, генеральний директор КМБФ “Фудбенк”.

 

Про PepsiCo в Україні

PepsiСo — один із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв. В Україні компанія має три підприємства: два виробничі комплекси в Миколаївській області з виробництва снеків та напоїв, та молокопереробний завод у Київській області, де зараз виробляється дитяче харчування, молочна продукція та соки.

Компанія посідає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції з брендами «Сандора» та «Садочок». До портфеля компанії входять газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea. На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s, Cheetos, Doritos. PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з торговими марками «Чудо», «Слов’яночка», «Марійка» та дитячого харчування «Агуня».

Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua.