1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Сміливі жінки PepsiCo: Ольга Кірган

19.06.2023

PEP_Kirgan_20230619.jpg

У межах рубрики «Сміливі Жінки PepsiCo» ми розповідаємо про фахівців, які є прикладом сміливості та мотивації для інших.

І сьогодні героїня нашої рубрики - Ольга Кірган, начальниця виробництва напоїв.

? Про зміну особистих цінностей

Не можу сказати, що мої особисті цінності змінилися. Для мене найважливішими були і залишаються життя, родина, близькі люди, порядність, чесність та взаємодопомога. Війна тільки ще раз підтвердила це.

? Про продуктивність та подальший розвиток

Тут все просто: "Роби те, що можеш, там, де ти є... і якщо не можеш, то все одно роби". Якщо є можливість вчитися новому - вчись, можеш працювати - працюй, є проекти - бери активну участь, немає основної роботи – запитай  в іншому відділі, там точно будуть задачі. Зараз точно не час зупинятися та опускати руки.

? Як бути НЕЗЛАМНОЮ

У моменти, коли здається, що вже дуже важко, страшно або просто неможливо, я думаю про своїх друзів, знайомих та колег, які зараз несуть службу в Збройних Силах України, захищаючи нас. І відразу розумію, що мені не важко, що я не втомилась і не зламаюся. І я точно знаю, що ми всі не зламаємося!

 

Про PepsiCo в Україні

PepsiСo - один із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв. В Україні компанія володіє трьома підприємствами: два виробничі комплекси в Миколаївській області з виробництва снеків та напоїв, та молокопереробний завод у Київській області, де зараз виробляються соки, молочна продукція та дитяче харчування.

Компанія посідає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора» та «Садочок». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea. На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s, Cheetos, Doritos. PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Марійка» та дитячого харчування «Агуня».

Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua