1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Волонтери PepsiCo допомагають громадам України долати виклики часу

07.06.2023

PEP_Volonter_Preview_20230607.jpg

Протягом квітня і травня команда PepsiCo Україна спільно з партнерами компанії – благодійними фондами, а також за участі десятків волонтерів провела 4 волонтерські заходи, покликаних вчинити важливу справу – допомогти постраждалим від війни громадам країни.

Продуктові набори для постраждалих регіонів

В межах  корпоративної програми волонтерів «Кожна посмішка важлива» 27 волонтерів PepsiCo разом зі своїми рідними й дітьми зібрали майже 900 продуктових наборів для співгромадян, які мешкають на постраждалих територіях – Харківщині, Миколаївщині й Херсонщині.

Це був день, сповнений посмішок, підтримки й командної роботи! Загалом в ініціативі взяли участь 33 волонтери, які у шляхетному пориві охоче вклали в цей проєкт час, зусилля й особистий запал. Команда волонтерів 4 години завзято працювала як єдиний організм. Кожен набір складався з харчових продуктів довготривалого зберігання першої необхідності, таких як крупи, цукор, печиво, борошно, олія, молоко бренду «Слов'яночка» й інших.

Гарячі обіди для зруйнованого міста

Для мешканців зруйнованого району міста Ірпінь і найбільшого модульного містечка в Україні «Дубки», де проживають ті, хто втратили житло, 30 волонтерів компанії роздали 500 гарячих обідів. Вони поспілкувались із місцевими жителями, подивилися, в яких умовах вони проживають сьогодні, і почули багато теплих слів вдячності, вкотре особисто переконавшись, наскільки важлива кожна посмішка, й маючи можливість подарувати їх тим, хто цього потребує найбільше.

Завдяки стратегічному партнерству з БО Food Foundation UA PepsiCo регулярно передає харчові продукти власного виробництва у постраждалі міста Київської області, зокрема і для мешканців модульного містечка «Дубки». Цього разу команда волонтерів змогла особисто долучитись до  процесу й упевнитися, яке вагоме значення має допомога компанії для кожної людини.

Продуктові набори для прифронтового міста

Команда волонтерів у Миколаєві допомогла мешканцям міста, які найбільше потребують підтримки. Позитивний запал і особистий внесок кожного з волонтерів-працівників компанії суттєво посилили продовольчу безпеку громад!

Під час заходу волонтери роздали 300 раніше сформованих колегами в Києві продуктових наборів тим, хто потребує їх найбільше. А саме людям похилого віку, особам з інвалідністю, а також миколаївцям, які постраждали від бойових дій. Віддана праця учасників подарувала почуття радості й підтримки серед тих, хто знаходиться в скрутному становищі.

Городина і квіти біля тимчасових помешкань

Завдяки злагодженій роботі волонтерам компанії вдалося висадити понад 500 рослин у модульному містечку «Дубки» міста Ірпінь. Власне житло понад 400 теперішніх мешканців модульного містечка було повністю зруйновано, тож висадження нових рослин на території «Дубків» стало не лише символом відродження, а й принесло його жителям безліч посмішок і радості протягом усього дня. Спільними зусиллями волонтери створили 3 городи, 2 великі квітники, посадили лікувальне дерево ґінкґо білоба, а також підготували місце для збору рослинних решток. Завдяки цій ініціативі мешканці містечка знову отримали можливість самостійно вирощувати овочі й трави, як це було раніше, коли багато хто з них мав власні городи.

Волонтери не зупинилися на висаджуванні рослин – вони організували свято на свіжому повітрі для понад 30 дітей. Протягом 4 годин діти розважалися й раділи сонячному дню – грали у бадмінтон й волейбол, бавились із мильними бульбашками, малювали крейдою на асфальті й насолоджувалися смаколиками PepsiCo.

Об'єднуючи зусилля своїх талановитих команд із ініціативами й ресурсами локальних НГО і благодійних організацій, PepsiCo успішно може максимізувати благодійне охоплення, будувати процвітання в місцевих спільнотах і допомагати українським громадам долати виклики часу, щоб разом активно крокувати шляхом pep+ задля позитивного впливу на людей і планету.

 

Про PepsiCo в Україні

PepsiСo - один із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв. В Україні компанія володіє трьома підприємствами: два виробничі комплекси в Миколаївській області з виробництва снеків та напоїв, та молокопереробний завод у Київській області, де зараз виробляються соки, молочна продукція та дитяче харчування.

Компанія посідає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора» та «Садочок». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea. На ринку снеків компанія представлена брендами Lays, Cheetos, Doritos. PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Марійка» та дитячого харчування «Агуня».

Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua.

PEP_Volonter_02_20230607.jpg
PEP_Volonter_03_20230607.jpg
PEP_Volonter_04_20230607.jpg
PEP_Volonter_05_20230607.jpg
PEP_Volonter_06_20230607.jpg
PEP_Volonter_07_20230607.jpg
PEP_Volonter_08_20230607.jpg
PEP_Volonter_09_20230607.jpg