1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

У Харкові волонтери роздаватимуть безкоштовні гарячі обіди

29.05.2023

PEP_GoodKitchen_20230529.png

З 29 травня 2023 року у Харкові міжнародний гуманітарний проєкт “Let`s do it Ukraine SOS” за підтримки PepsiCo Foundation відкриють пункт видачі безкоштовних гарячих обідів для українців, постраждалих від війни та внутрішньо-переміщених осіб - “Добра кухня”. 

Гуманітарна криза в Україні все ще триває, щодня сотні громадян стикаються з проблемою нестачі продуктів, а тим паче гарячої свіжоприготованої їжі. Тому цей проєкт покликаний забезпечити мирне населення прифронтового регіону Харків обідами та допомогти понад 15 000 українців” - зазначила координаторка міжнародного гуманітарного проєкту “Let`s do it Ukraine SOS” Юлія Мархель.

Проєкт відбувається за підтримки PepsiCo Foundation в рамках міжнародної програми харчової безпеки “Food for Good”.

“В компанії PepsiCo ми розуміємо, що доступ до їжі є одним із важливих аспектів добробуту наших громад, особливо в теперішніх умовах. Тому з допомогою проєкту “Добра кухня” ми прагнемо забезпечити гарячими обідами найбільш постраждалі регіони України, щоб разом допомогти подолати гуманітарну кризу.
” - Аліна Матківська, керівниця відділу корпоративних комунікацій PepsiCo Україна.

Пункт працюватиме за адресою:
Індустріальний район, проспект Героїв Харкова 318а (спеціалізована школа №155) 

Благодійна кухня та пункт видачі будуть відкриті до 30 червня включно. За цей час волонтери планують роздати понад 15 000 гарячих обідів. Окрім цього, щотижня організовані мобільні бригади волонтерів призовозитимуть їжу тим, хто через стан здоров’я не може самостійно дістатися пункту видачі. Також 1 раз на тиждень їжа відвозитиметься у район Салтівка, який найбільше постраждав від обстрілів. 

Деталі щодо часу видачі дізнавайтесь в новинах на сайті letsdoitukraine.org ,а також в соціальних мережах:
 www.facebook.com/letsdoitukraineeco ; 
www.instagram.com/letsdoitukraine/  Про PepsiCo в Україні

PepsiСo - один із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв. В Україні компанія володіє трьома підприємствами: два виробничі комплекси в Миколаївській області з виробництва снеків та напоїв, та молокопереробний завод у Київській області, де зараз виробляються соки, молочна продукція та дитяче харчування.

Компанія посідає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора» та «Садочок». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea. На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s, Cheetos, Doritos. PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Марійка» та дитячого харчування «Агуня».

Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті 
www.pepsico.ua.