1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Сміливі жінки PepsiCo: Тетяна Шпатар

11.05.2023

Pep_Stapar_20230511.jpg

Рубрика «Сміливі Жінки PepsiCo» — це можливість розповісти унікальні історії наших колег, якими ми щиро захоплюємося. Попри все вони продовжують працювати і своїм прикладом надихати інших.

І сьогодні ми знайомимо вас із Тетяною Шпатар, старшим технологом із 38-річним досвідом роботи.

? Про зміну особистих цінностей

Ранок 24.02.2022 року став для мене моментом, який назавжди поділив моє життя на до і після. Перші вибухи, які пролунали у Києві, розірвали тишу та пробудили у мені шок і страх. Але ці почуття швидко змінилися на злість та бажання бути корисною. Всі матеріальні, фінансові та душевні проблеми, якими я переймалася раніше, втратили свою важливість.

? Про продуктивність та подальший розвиток

Протягом 38 років свого трудового стажу на нашому підприємстві, я мала нагоду працювати майже на кожному етапі виробництва. Я відчуваю власний професійний зріст, спостерігаючи за розвитком та модернізацією виробничих технологій. Окремо хочу сказати, що пишаюся працювати з молодими та сучасними керівниками. Їхні ідеї, знання та натхнення допомагають мені зростати як фахівцю та бути частиною складного виробничого процесу.

? Як бути НЕЗЛАМНОЮ

Чи може самотня людина без підтримки бути незламною? Я вважаю, що справжня незламність не проявляється в тому, як ми протистоїмо життєвим труднощам самі по собі. Наше оточення - сім'я, друзі, колеги, а також віра та любов до рідної країни - є опорою, джерелом сили та натхнення, які необхідні для того, аби здолати будь-які виклики і стати переможцем.


Про PepsiCo в Україні

PepsiСo - один із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв. В Україні компанія володіє трьома підприємствами: два виробничі комплекси в Миколаївській області з виробництва снеків та напоїв, та молокопереробний завод у Київській області, де зараз виробляються соки, молочна продукція та дитяче харчування.

Компанія посідає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора» та «Садочок». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea. На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s, Cheetos, Doritos. PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Марійка» та дитячого харчування «Агуня».

Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua.