1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Українська Sandora повернулася

10.04.2023

Pep_Sandora_Preview_20230511.jpg

Починаючи з березня 2023 року PepsiCo Україна відновила сокове виробництво в Україні. А отже, улюблена мільйонами українців Sandora саме українського походження повернулася на полиці магазинів.

Повномасштабне вторгнення змусило компанію внести корективи у свою роботу. У зв’язку з безпековими ризиками для співробітників PepsiCo, був тимчасово зупинений виробничий комплекс у Миколаївській області, де виробляли, в тому числі, соки бренду Sandora.

Завдяки злагодженій роботі усієї команди було організовано безперебійне постачання продукції PepsiCo з сусідніх країн, а отже, незважаючи на тимчасове призупинення виробництва, продукти компанії PepsiCo продовжували дарувати посмішки мільйонам наших споживачів в Україні.

Локальне виробництво соків та підтримка економіки є сьогодні прикладом не тільки клієнт орієнтованості, але й віри в нашу країну.

Sandora повернулася, як завжди, даруючи українцям винятковий смак, насолоду та посмішки з кожним ковтком улюбленого соку!


Про PepsiCo в Україні

 

PepsiСo - один із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв. В Україні компанія володіє трьома підприємствами: два виробничі комплекси в Миколаївській області з виробництва снеків та напоїв, та молокопереробний завод у Київській області, де зараз виробляються соки, молочна продукція та дитяче харчування.

 

Компанія посідає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора» та «Садочок». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea. На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s, Cheetos, Doritos. PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Марійка» та дитячого харчування «Агуня».

 

Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua.