1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

«Дні знань»: марафон трансформацій PepsiCo Україна

22.11.2022

Pep_Dni_Znan.jpg

Від вересня триває організований PepsiCo Україна марафон трансформацій «Дні знань», яким передбачено проведення заходів за трьома основними напрямками: Україна, Бізнес, Ти. Усі три з них спрямовані на розвиток співробітників PepsiCo Україна та їх членів родини– як українців, як працівників і як власне особистостей.

Напрямок «Україна» під час «Днів знань» – найбільший і найширший, адже зараз відбувається не лише трансформація української культури. Нині змінюється наше сприйняття себе як українців – те, що називається національною самоідентифікацією. На цьому шляху всі ми знаходимося у різних точках, але нас міцно єднає українська мова, культура, історія.

Коментуючи успіх марафону «Дні знань», Директор з управління персоналом PepsiCo Україна Оксана Пальгуєва серед іншого зазначила: «Війна перевернула світ і життя. Нове середовище вимагає від нас нових навичок, змінюється наше сприйняття себе як українців. Як компанія ми прагнемо допомогти команді пройти шлях самоідентифікації та глибше пізнати себе.  І разом з цим – набути компетенцій для впевненого сприйняття будь-яких викликів сучасного світу».