1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo Україна здобула перемогу в номінації «HR воєнного часу» премії «HR-бренд Україна – 2022»

01.11.2022

PEP_HRwar_20221101.jpg

27 жовтня оголошено підсумки наймасштабнішої події HR-галузі в Україні – премії «HR-бренд Україна – 2022», яку вже дванадцятий рік поспіль проводить авторитетна міжнародна компанія grc.ua. Це щорічна, незалежна премія в Україні за найуспішніші проєкти в галузі управління людським капіталом, репутацією й іміджем компаній як працедавців.

Конкурс дозволяє простежити актуальні тенденції й почути нові ідеї на ринку праці, а також назвати найкращих. Цього року було представлено десятки актуальних HR-кейсів від провідних компаній України: практичний досвід, який довів ефективність і результативність для бізнесу в умовах нової недружньої реальності.

PepsiCo Україна отримала перемогу в номінації «HR воєнного часу» з проєктом «Ти не один з родиною PepsiCo». В номінації «HR воєнного часу» були представлені проєкти про переналаштування HR-функції в умовах війни, особливості комунікацій, турботу про працівників і їх підтримку, про адаптацію бізнесу й підтримку продуктивності команд. Проєкт «Ти не один із родиною PepsiCo» наглядно показав, що наша компанія завжди поруч та готова допомагати, особливо, в складні часи. Адже від початку воєнної агресії ми сфокусувалися на підтримці співробітників і їхніх родин. Компанія зупинила роботу всіх виробничих комплексів, щоб убезпечити своїх людей та дати їм можливість подбати про рідних.

З квітня ми відновили виробництво на молочному заводі та забезпечуємо українських споживачів продукцією, а також підтримуємо роботою локальних постачальників молока та картоплі. В компанії PepsiCo ми розуміємо, з якими викликами доводиться стикатися українцям, тож ми сфокусували зусилля й ресурси на тому, аби додати певної стабільності у життя наших співробітників.