1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo Україна евакуювала понад 700 людей із зон бойових дій

26.08.2022

PEP_Evacuation_01.jpg

PepsiCo Україна спільно з благодійним фондом «Благомай» та за підтримки The PepsiCo Foundation провела евакуацію дітей із дитячих будинків та людей з обмеженими можливостям із зон бойових дій, а також наближених до них територій.

Загалом за час повномасштабного вторгнення компанія організувала евакуацію у порівняно безпечні регіони України, а також за кордон: 375 дітей, 308 осіб з інвалідністю та 43 супроводжуючих осіб.

PEP_Evacuation_02.jpg

Коментуючи цей проєкт, Аліна Матківська, керівник відділу з корпоративних комунікацій, зазначила: «З початку повномасштабної війни у партнерстві з БФ «Благомай» ми допомагали в евакуації з гарячих точок дітей і людей з обмеженими можливостями, які залишилися без їжі, засобів гігієни, перебуваючи у притулках вдень і вночі під обстрілами й ракетними ударами. Для їхньої евакуації необхідно було організувати матеріально-технічне забезпечення, доставити харчування й медикаменти, подбати про розміщення. Евакуація відбувалася за кордон держави, а також у більш безпечні регіони України.».

Крім власне перевезення PepsiCo Україна разом із БФ «Благомай» також допомогли вимушено переміщеним українцям із продуктами харчування, засобами гігієни і спальними місцями – розкладачками, подушками, ковдрами. Загалом такої допомоги було закуплено й передано до 36 центрів для переселенців та дитячих будинків.

PEP_Evacuation_03.jpg

Про компанію PepsiСo

Споживачі щодня обирають продукти компанії PepsiCo більш ніж мільярд разів у понад 200 країнах та територіях в усьому світі.  У 2021 році обсяг чистої виручки компанії PepsiCo склав понад 79 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфелю продуктів харчування та напоїв, який включає продукцію Lay's, Doritos, Cheetos, Gatorade, Pepsi-Cola, Mountain Dew, Quaker і SodaStream. Компанія випускає широкий асортимент смачних продуктів харчування і напоїв, включаючи відомі  бренди, орієнтовні щорічні роздрібні продажі кожного з яких приносять більш ніж 1 мільярд доларів. Компанія PepsiCo прагне бути світовим лідером з виробництва готових до вживання продуктів харчування і напоїв, перемагаючи з PepsiCo Positive (pep+). pep+ — стратегічна всебічна трансформація, що ставить сталість у центрі нашого бізнесу та надихає на позитивні зміни для планети й людей. Більше інформації на сайті www.pepsico.com.

 

Про The PepsiCo Foundation

Заснований у 1962 році, The PepsiCo Foundation, благодійний підрозділ PepsiCo, інвестує в основні елементи сталої системи харчування задля підтримки громад, що зростають. Працюючи з некомерційними організаціями та експертами з усього світу, ми зосереджені на тому, щоб допомогти спільнотам отримати доступ до продовольчої захищеності, безпечної води та економічних можливостей. Ми прагнемо до відчутного впливу в місцях, де ми живемо і працюємо, — співпрацюючи з колегами з галузі, місцевими та міжнародними організаціями та нашими співробітниками, щоб вплинути на масштабні зміни в питаннях, які важливі для нас і мають глобальне значення. Дізнайтеся більше на www.pepsico.com/sustainability/philanthropy.


Про PepsiCo в Україні 

PepsiСo – один із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв, представлена компаніями ТОВ «Сандора» і ПрАТ «Вімм-Білль-Данн Україна».Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора» та «Садочок». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s, «Хрусteam», Cheetos. PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» та дитячого харчування «Агуша». Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua.