1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo Україна увійшла в рейтинг топ-50 кращих компаній 2021 року

15.12.2021

PepsiCo_TOP 50_20211215.jpg

Ділове видання «Власть Денег» відзначило 50 компаній в Україні з найвизначнішими досягненнями у 2021 році. 

Серед більш ніж 200 претендентів з вражаючими результатами у 2021 році, було визначено лише 50, які дійсно можна вважати кращими з кращих.

Обираючи PepsiCo Україна поважне журі відмітило, що компанія не лише є одним з найбільших інвесторів в економіку та платників податків, а й створює робочі місця для тисяч українців. Крім того, на всіх виробничих майданчиках PepsiСo проводить активну роботу щодо впровадження сучасних енергозберігаючих технологій, спрямовану на скорочення споживання природних ресурсів.

До членів журі, що визначали учасників рейтингу, увійшли провідні фахівці  економічної, юридичної, соціальної та інших сфер. До списку фіналістів потрапили компанії, що розвиваються за найсучаснішими стандартами європейського бізнесу та завжди гідно виступають на економічному та соціальному полі. Ще один важливий фактор, що об’єднує переможців –  визначний вплив на розвиток економіки України.

Нагадаємо, що цього року наш соковий бренд Sandora також був відзначений журналом «Власть Денег», як один із найуспішніших в Україні, що зіграв істотну роль в економічному розвитку держави. 


Про компанію PepsiСo

Споживачі щодня обирають продукти компанії PepsiCo більш ніж мільярд разів у понад 200 країнах та територіях в усьому світі. У 2020 році обсяг чистої виручки компанії PepsiCo склав понад 70 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфелю продуктів харчування та напоїв, який включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker, Tropicana та SodaStream.

Компанія випускає широкий асортимент смачних продуктів харчування і напоїв, включаючи 23 бренди, орієнтовні щорічні роздрібні продажі кожного з яких приносять більш ніж 1 мільярд доларів. Компанія PepsiCo прагне бути світовим лідером з виробництва готових до вживання продуктів харчування і напоїв, керуючись принципом «Перемагати відповідально». Принцип «Перемагати відповідально» відображає наше прагнення до сталого розвитку на ринку та втілення цієї мети в усі аспекти нашої комерційної стратегії та брендів. Більше інформації на сайті www.pepsico.com.
 
Про PepsiСo в Україні

PepsiСo – один із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв, представлена компаніями ТОВ «Сандора» і ПрАТ «Вімм-Білль-Данн Україна».

Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора» та «Садочок». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s, «Хрусteam», Cheetos. PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» та дитячого харчування з брендом «Агуша». Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua.

Джерело: www.dsnews.ua/vlast_deneg