1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo Україна забезпечила очистку питної води в трьох ДНЗ міста Вишневе, Київської області

18.10.2018

IMG_6198.jpg

Компанія PepsiCo Україна, провідний виробник продуктів харчування та напоїв, повідомляє про інсталяцію автономних установок доочистки питної води в трьох дошкільних навчальних закладах міста Вишневе, Київської області.

Дитячі садки «Орлятко», «Чебурашка» та «Теремочок», де загалом виховуються 700 дітей дошкільного віку, завдяки зусиллям компанії PepsiCo Україна та за підтримки Благодійного фонду «Благомай», отримали доступ до безпечної та чистої води для пиття і приготування їжі.

Водні ресурси є одним з ключових елементів стратегії сталого розвитку «Відповідально до мети» компанії PepsiCo, що передбачає економію у виробничих процесах, турботу про водні ресурси в цілому та надання населенню доступу до чистої і безпечної води в місцях своєї присутності. 

Проект «Чиста вода» компанії PepsiCo Україна було започатковано в 2013 році у Миколаївській області, де компанія представлена двома виробничими комплексами ТОВ «Сандора». Загалом за час його реалізації компанія встановила 40 водоочисних установок сукупно в Миколаївській та Київській областях, якими користуються понад 5 000 українських дітей.

Наталія Фесюн, менеджер зі зв’язків з органами влади: «Проект «Чиста вода» має велике соціальне значення, адже спрямований на найбільш вразливу до забруднюючих факторів групу населення – дітей. Я безмежно рада, що в цьому році ми розширили його географію, і 700 дошкільнят у Вишневому, де наша компанія представлена молокопереробним підприємством «Вімм-Білль-Данн Україна», також відчуватимуть смак чистої води».

IMG_6181.jpg

установка системи доочистки води у Вишневому.jpg

установка доочистки води.jpg

 

 

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. В 2017 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і Хрусteam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua