1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Робота, про яку мріють: PepsiCo Україна поділилася кращими HR-практиками

17.10.2018

main photo.jpg

11 жовтня експерти PepsiCo Україна поділилися досвідом з управління персоналом у міжнародній компанії під час круглого столу в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні, що відбувся у Миколаєві.

Під час круглого столу учасники мали змогу обговорити впровадження сучасних технологій управління персоналом в компаніях і особливості ринку праці в регіоні. А також поділитися своїм досвідом та послухати експертів у галузі.

Спікерами від PepsiCo Україна виступили Оксана Пальгуєва, директор з управління персоналом PepsiCо, та Андрій Маковєєнко, керівник напрямку «Виробництво напоїв і снеків», з темою «Корпоративна культура – важливий елемент успіху».

«Формування корпоративної культури — невід’ємна складова бізнес-пріоритетів успішних компаній. Тому розвиток та мотивація співробітників, створення сприятливих умов для реалізації їхніх кар’єрних устремлінь покладені в основу стратегії PepsiCo», — розповіла Оксана Пальгуєва.

«PepsiCo приділяє виняткову увагу створенню комфортних та безпечних умов праці, розвитку талантів та здібностей, які служать підвищенню ефективності бізнесу», — розповів під час круглого столу Андрій Маковєєнко.

круглий стіл.jpgкруглий стіл1 (1).jpgкруглий стіл4.jpgкруглий стіл6 (1).jpgкруглий стіл7 (1).jpgкруглий стіл8 (1).jpg

 

 

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. В 2017 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і Хрусteam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua