1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

65% опитаних споживачів вибрали смак Pepsi!

14.09.2018

n204_2.jpg

Другий рік поспіль Pepsi організовує масштабну сліпу дегустацію напоїв категорії "кола" в Україні – «Битву смаків». Вперше така активність від Pepsi відбулася в 1975 році у США.

Цього разу команда «Битви смаків» об'їхала 18 міст України! Ми додатково відвідали Луцьк, Чернівці, Кривий Ріг та Черкаси. Дегустаційні точки були представлені на 2-х масштабних літніх заходах - на фестивалі блогерів «ВідеоЖара» в Києві і на фестивалі етнічної культури «Етновир» у Львові.

І 65% опитаних споживачів вибрали смак Pepsi!

 «Битва смаків» пройшла в рамках кампанії Покоління, де ми показали, що Pepsi - це напій цілих епох, і він завжди був і залишається з тими, хто живе моментом і молодий душею, - коментує Жанна Стрельникова, маркетинг-менеджер компанії PepsiCo. - 65% опитаних споживачів вибрали саме смак Pepsi! Ми, безумовно, пишаємося цим».


 

 

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і Хрусteam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua