1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo Україна повідомляє про закриття однієї з юридичних осіб – ТОВ «Пепсі-Кола Україна»

30.07.2018

Київ, 30  липня  2018 року  – завершена  ліквідація юридичної особи ТОВ «Пепсі-Кола Україна» та  виключення  її  з  Єдиного державного реєстру  підприємств.

Як повідомлялось  раніше, 19 травня 2017 року компанія прийняла рішення про закриття однієї з юридичних осіб, а саме – ТОВ «Пепсі-Кола Україна», яка не використовувалась в  операційний  діяльності з 2010  року, про що було прийнято відповідне одноголосне рішення на загальних зборах учасників ТОВ «Пепсі-Кола Україна» (код за ЄДРПОУ 31108750) як не діючої шляхом її добровільної ліквідації.

Це рішення ніяк не позначиться на подальшій роботі компанії PepsiCo в Україні.

Вся операційна діяльність компанії здійснюється двома діючими юридичними особами – ТОВ «Сандора» та ПрАТ «Вімм-Білль-Данн Україна».

Процес ліквідації юридичної особи відбувcя  відповідно до процедури, порядок здійснення якої визначено законодавством України.

 

 

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і Хрусteam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua