1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Компанія PepsiCo Україна визнана одним з кращих роботодавців України 2018

12.02.2018

social-visual_Ukraine_2-1.jpg


PepsiCo Україна повідомляє про отримання офіційної сертифікації Top Employers Institute на підтвердження статусу зразкового роботодавця.

Щорічне міжнародне дослідження, яке проводить Top Employers Institute, визначає провідних роботодавців у всьому світі: тих, які забезпечують відмінні умови для працівників, підтримують та розвивають таланти на всіх рівнях організації та прагнуть невпинно вдосконалюватися в сфері управління персоналом. Незалежне дослідження методологічно зорієнтоване на відповідність ключових роботодавців міжнародним стандартам.

За підсумками цьогорічного дослідження компанія PepsiCo Україна увійшла до когорти кращих роботодавців, що відповідають критеріям оцінювання Інституту, та одержала міжнародний сертифікат на підтвердження статусу TOP-Employer 2018.

Експерти Top Employers Institute оцінили компанію за такими критеріями як стратегія розвитку талантів, кадрове планування, адаптація нових співробітників, можливості навчання, професійного й особистого розвитку, управління ефективністю, розвиток лідерських якостей персоналу, кар’єрне зростання та управління кадровим резервом, компенсації та пільги, корпоративна культура.

Директор з персоналу компанії PepsiCo Україна Оксана Пальгуєва щодо події відзначає:  «Наша компанія отримала міжнародне визнання авторитетного інституту як ТОП-роботодавець, тому що завжди приділяла виключну увагу створенню комфортних та безпечних умов праці, мотивації та кар’єрному розвитку співробітників. У прийнятті управлінських рішень в компанії PepsiCo Україна ми завжди  беремо до уваги інтереси всіх суб’єктів своєї діяльності. Для нас надзвичайно важливо, що кадрова політика компанії відповідає найвищим міжнародним стандартам. Сертифікат ТОП-роботодавець 2018 – фахове підтвердження того, що ми розвиваємося у правильному напрямку».

Девід Плінк, генеральний директор Інституту Top Employers, наголосив: «З нашого дослідження ми побачили, як організації, що були сертифіковані як одні з кращих роботодавців України 2018 року, на перше місце поставили розвиток своїх людей і постійно працюють над вдосконаленням практики роботи з персоналом та їх розвитку. PepsiCo Україна входить до цієї обраної групи роботодавців. Тепер, отримавши сертифікат кращих роботодавців України 2018 року, вони можуть по праву вважати себе на вершині, в ексклюзивній групі кращих роботодавців у світі».Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua