1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo Україна встановила систему очищення питної води в Привільненській спеціалізованій школі-інтернаті

01.02.2018

DSC_0140.JPG

Проблема дефіциту чистої питної води актуальна в Україні, як і в усьому світі. За даними ВООЗ, близько 80% захворювань викликані вживанням неякісної води. Тому доступ до очищеної води особливо важливий, коли мова йде про дітей.

Щоб покращити ситуацію, компанія PepsiCo в Україні в рамках глобальної корпоративної стратегії «Відповідально до мети» реалізує соціальну програму «Чиста вода».

Четвертий завершальний проект 2017 року в Миколаївському регіоні компанія реалізувала в Привільненській спеціалізованій школі-інтернаті Баштанського району, віддаленній від обласного центру.

У день відкриття установки 31 січня 2018 року представники компанії також передали підопічним інтернату сокову продукцію та фірмові подарунки.

«Сьогодні у нас живуть і навчаються дев'яносто дві дитини з особливими потребами. Серед них дев'ять першокласників, четверо сиріт, двоє дітей-інвалідів та троє дітей, позбавлених батьківського піклування. Всі наші підопічні потребують хороших умов проживання та наявності чистої питної води, на якій ми готуємо для них їжу», - прокоментувала Гордієнко Олена, в. о. директора Привільненської спеціалізованої школи-інтернату.

Варто відзначити, що це вже 30-та установка системи очищення питної води в Миколаївській області, встановлена ​​компанією в дитячому спеціалізованому закладі, розташованому далеко від обласного центру.

«PepsiCo Україна веде активну соціальну діяльність в місцях присутності своїх підприємств. Два заводи компанії знаходяться в Миколаївській області, і ми докладаємо всіх зусиль, щоб покращити якість життя місцевої громади», - розповів Сергій Макаренко, директор департаменту зі зв'язків з органами влади та громадськістю PepsiCo в Україні.


DSC_0177.JPG


Про проект

PepsiCo реалізує соціальну програму «Чиста вода» в Україні з 2013 року. За цей час компанія забезпечила доступом до чистої питної води майже 3 700 дітей в Миколаївському регіоні, а також 300 дітей в Київській області, яку підключили до проекту в 2017 році.

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo є одним із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв. Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua