1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo Україна нагородила «Еко-школу року» в Вишневому

18.12.2017

main.JPG

14 грудня Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 отримала звання «Еко-школа року». Саме вона зайняла перше місце в рейтингу шкіл з найефективнішими екопроектами, а також перемогла в марафоні роздільного збору відходів School Recycling.

Даний проект був запущений в місті Вишневому компанією PepsiCo Україна спільно з громадською організацією Let's do it, Ukraine в жовтні 2017 року. У марафоні, що тривав 3 місяці, брали участь всі школи Вишневого. Переможець отримав почесний кубок, а всі учасники - баки для роздільного збору відходів від PepsiCo Україна.

«PepsiCo в Україні планомірно реалізує стратегію сталого розвитку «Відповідально до мети», найважливішою частиною якої є турбота про навколишнє середовище. Ми допомагаємо виховувати у дітей відповідальне ставлення до природи. Впевнені, що наш проект по впровадженню роздільного збору відходів посприяє досягненню цієї мети», - говорить Наталія Фесюн, менеджер зі зв'язків з органами влади та громадськістю PepsiCo Україна.

Проведення проекту також підтримали: Міністерство освіти і науки України, Український державний центр позашкільної освіти та виконавчий комітет міськради м.Вишневе.

DSC_1287.JPG

DSC_1288.JPG


Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo є одним із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв. Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua