1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

«Чиста вода» від PepsiCo в Україні: компанія встановила системи для очищення води в Київському міському будинку дитини імені М. М. Городецького

30.11.2017

28 листопада PepsiCo в Україні урочисто запустила в роботу автономні водоочисні системи у Київському міському будинку дитини імені М. М. Городецького у смт Ворзель. Системи закуплені та встановлені на кошти компанії. Таким чином, PepsiCo в Україні продовжує розширювати географію проекту «Чиста вода», в рамках якого вже понад 4 тис. вихованців дитячих закладів мають доступ до чистої води, що використовується для пиття і приготування їжі.

Захід з нагоди введення в експлуатацію системи очищення питної води в Київському міському будинку дитини імені М. М. Городецького відвідали представники PepsiCo Україна, а також партнери проекту – благодійний фонд «Благомай» і компанія Ecosoft.

«У нашому закладі перебувають на вихованні 94 дитини, що позбавлені батьківського піклування. Здоров’я підопічних – наша щоденна турбота. Вода, яку споживає людина, суттєво впливає на її здоров’я. Ми стежимо за якістю води, на основі якої готуємо їжу, включаючи суміші для малюків. Завдяки встановленню сучасної системи очищення води наші вихованці будуть споживати питну воду, що повною мірою відповідає найвищим стандартам з якості та безпечності», – сказала Тетяна Лимар, головний лікар Київського міського будинку дитини імені М. М. Городецького.

PepsiCo в Україні вже п’ятий рік поспіль реалізує соціальну програму щодо забезпечення системами очищення питної води дошкільних та шкільних закладів. До цього року проект реалізовували в Миколаївській області, а тепер він поширюється і на Київщину. Завдяки проекту PepsiCo Україна «Чиста вода» вже понад 4 тис. вихованців дитячих закладів забезпечені чистою питною водою для пиття і приготування їжі.

«Соціальний проект PepsiCo Україна «Чиста вода» є довгостроковою ініціативою. Цього року проект перетнув межі Миколаївської області, де вже тридцять дитячих закладів обладнані системами водоочищення. З уведенням в експлуатацію установки в дитячому будинку імені Городецького географію проекту розширено і розпочато його реалізацію на Київщині», зазначив Сергій Макаренко, директор зі зв’язків з органами влади і громадськістю PepsiCo в Україні.

1.jpg

2.jpg


Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo є одним із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв. Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua