1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Вихованці школи-інтернат в Миколаївській області отримали доступ до чистої питної води

20.09.2017

IMG_8842.JPG

За сприяння PepsiCo в Україні 104 вихованці Новопетрівської школи-інтернату в Миколаївській області отримали доступ до чистої питної води . 20 вересня в закладі введено в експлуатацію сучасну автономну установку з доочищення питної води.

Це вже 28 водоочисна установка, яку компанії PepsiCo в Україні встановлює в дитячих та медичних закладах Миколаївщини в рамках проекту «Чиста вода».

Раніше цього року постійний доступ до чистої та безпечної питної води отримали 130 вихованців Шевченківській загальноосвітній школи-інтернату Вітовського району Миколаївської області.

А загалом, завдяки проекту «Чиста вода», регулярний доступ до безпечної води мають вже понад 3 500 дітей Миколаївщини.

«Втілюючи глобальну стратегію сталого розвитку нашої компанії «Відповідально до мети» ми розвиваємо наші екологічні ініціативи та розширюємо географію проекту «Чиста вода». Цього року акцент зроблено саме на інтернатних закладах Миколаївської області, де якість води найгірша» - розповідає заступник директора департаменту зі зв`язків з органами влади та громадськістю PepsiCo в Україні Валерій Жуков.

«Встановлення цього обладнання – це безпосередня турбота про дітей та важливий крок до покращення їхнього здоров’я», – підкреслила директор Новопетрівської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату Снігурівського району Миколаївської області Наталя Луцик.

IMG_9068.JPG

IMG_9180.JPG

IMG_9220.JPG

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo є одним із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв. Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша». Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua