1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo в Україні допомогла зібрати шкільний ранець вихованцям дитячих будинків

26.09.2017

IMG_6784.JPG


Компанія PepsiCo спільно із БФ «Благомай» завершила благодійну акцію «Потрібні речі для малечі: Назад до школи!». До Дня знань вихованцям 14 дитячих будинків та шкіл-інтернатів з 14 регіонів країни було передано комп’ютери, шкільне приладдя та продукцію компанії.

До участі в акції активно долучилися співробітники компанії з різних куточків України. Спільними зусиллями було зібрано речі та необхідне шкільне приладдя для понад 500 сиріт. Зібрані речі, комп’ютери, канцелярські набори та продукцію, яку виготовляє PepsiCo, волонтери з числа співробітників компанії особисто привезли вихованцям дитячих установ.

Підтримка незахищених та малозабезпечених категорій населення в Україні – один з основних напрямків соціальної діяльності компанії PepsiCo. Зокрема допомога дітям-сиротам по всій країні відбувається вже третій рік поспіль та стала доброю традицією в компанії.


Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com


Про PepsiCo в Україні

PepsiCo є одним із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв. Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша». Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua