1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Успішний бізнес PepsiCo в Україні – приклад ефективних інвестицій в соціально-економічний розвиток країни

03.08.2017

                                                                    7.1.jpg

Президент Американської торговельної палати в Україні (Палата) Андрій Гундер відвідав із робочим візитом Миколаївську область. Тут він побував на виробничих комплексах одного з найбільших інвесторів у Миколаївському регіоні та багаторічного члена Палати – PepsiCo в Україні.

На виробничих комплексах у с. Миколаївське і с. Мішково-Погорілове президент Палати ознайомився з сучасним високотехнологічним виробництвом соків, напоїв та снеків. Також Андрій Гундер відвідав об'єкти соціальних інвестицій компанії PepsiCo в Україні в Миколаївському регіоні: обласну дитячу лікарню і Миколаївський муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки.

Обласна дитяча лікарня в Миколаєві є однією з учасниць проекту PepsiCo в Україні «Чиста вода» та однією з перших отримала автономну систему комплексної доочистки питної води.

У муніципальному колегіумі президент Палати ознайомився з програмою компанії з роздільного збору відходів і особисто переконався в ефективності та раціональності такого підходу.

Також відбулася робоча зустріч «Побудова ефективного партнерства для поліпшення інвестиційного клімату Миколаївщини». Учасниками зустрічі стали представники Американської торговельної палати в Україні, PepsiCo в Україні, представники влади та громадських організацій. У ході діалогу учасники обмінялися думками щодо перспектив ефективної взаємодії на регіональному рівні.

Андрій Гундер: «Як Американська торговельна палата в Україні, ми вбачаємо нашу місію у підтримці дієвого діалогу між бізнесом і владою, створенні можливостей для бізнес-партнерства та просуванні України як привабливого напряму для інвестицій. І ми раді, що компанія PepsiCo підтримує нас у цьому і є нашим надійним партнером протягом багатьох років. У всьому світі компанія PepsiCo – позитивний приклад успішних інвестицій у бізнес, у регіон, у CSR-активності. Ефективна робота в Миколаївській області такого великого міжнародного інвестора, як PepsiCo, сприятливо позначається на підвищенні добробуту людей та інвестиційній привабливості регіону».

Також президент Палати підкреслив особливу важливість ефективного діалогу між учасниками зустрічі: «Тільки завдяки плідному діалогу і партнерству бізнесу, органів державної влади та місцевих громад формується інвестиційна привабливість регіону і країни в цілому».

«На сьогодні PepsiCo в Україні – один із лідерів на ринку виробництва продуктів харчування та напоїв і найбільший переробник сільськогосподарської продукції. Складові успіху компанії – масштабні інвестиції у виробничі потужності, наші співробітники, а також загальна відданість цінностям і стратегії «Відповідально до мети», прокоментувала Ірина Козлова, генеральний директор компанії PepsiCo в Україні.


Відділ корпоративних комунікацій PepsiCo:

Аліна Матківська, керівник відділу зі зв'язків з громадськістю PepsiCo в Україні

Тел.: +38 066 268 44 20

E-mail: alina.matkivska@pepsico.com


Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo є одним із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв. Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua