1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo оголосила про нові призначення в керівництві компанії

25.07.2017

Сільвіу Попович (Silviu Popovici), який займав пост президента PepsiCo в Росії, Україні і СНД з 2015 року, призначений на посаду президента компанії в Європі та країнах Африки на південь від Сахари (Europe and Sub-Saharan Africa, ESSA).

До своєї поточної ролі Сільвіу три роки очолював російський підрозділ PepsiCo. Ще раніше він займав ряд управлінських посад в компанії «Вімм-Білль-Данн», а до цього працював в Східно-Європейському підрозділі Coca-Cola.

Новим президентом PepsiCo в Росії, Україні та СНД призначений Ніл Старрок (Neil Sturrock), який має 28-річний досвід роботи в компанії. За його плечима управління бізнесом на розвинених ринках в США, ОАЕ, Єгипті, Росії та Україні. У 1989 році він почав роботу в британському офісі PepsiCo фінансовим контролером. У період з 1995 по 1998 роки Ніл Старрок керував бізнесом напоїв на сході Росії. Пізніше Ніл обіймав посаду генерального менеджера в Північній Каліфорнії, а також працював в Іспанії, ОАЕ і в Єгипті до 2008 року. З 2008 по 2015 роки він очолював PepsiCo в Україні. Останні півтора року Ніл відповідав за бізнес снеків, соків і напоїв в PepsiCo Росія.

Ці призначення вступають в силу 1 вересня 2017 року.


Відділ корпоративних комунікацій PepsiCo:

Аліна Матківська, керівник відділу зі зв'язків з громадськістю PepsiCo в Україні

Тел.: +38 066 268 44 20

E-mail: alina.matkivska@pepsico.com


Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo є одним із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв. Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua