1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Інформація щодо продажу активів ТОВ «Сандора»

13.06.2017

13 червня 2017 на сайті АМКУ було опубліковано офіційний дозвіл на набуття контролю над активами ТОВ «Сандора» у вигляді цілісного майнового комплексу британською компанією ТОВ Юкрейніан Шугар Компані. Це спровокувало публікації в ЗМІ, що інтерпретують інформацію, як продаж компанією PepsiCo ТОВ «Сандора». У зв'язку з цим хочемо повідомити, що компанія PepsiCo не планувала і не планує продаж ТОВ «Сандора». 

Йдеться про продаж тільки складського комплексу та офісного приміщення по вул. Новозаводська в Миколаєві, які входять в активи ТОВ «Сандора». 


У разі додаткових питань, ви можете адресувати їх до 

ВІДДІЛУ КОРПОРАТИВНИХ КОМУНІКАЦІЙ PEPSICO: 

Аліна Матківська, керівник відділу зі зв'язків з громадськістю PepsiCo в Україні 

Тел .: +38 066 268 44 20 

E-mail: alina.matkivska@pepsico.comПро PepsiCo 

Компанія PepsiCo радує смачними продуктами споживачів більш ніж у 200 країнах світу. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo становив майже 63 мільярди доларів США завдяки збалансованому портфоліо, яке включає продукцію Frito-Lay (закуски), Gatorade (спортивні та функціональні напої), Pepsi-Cola (газовані та негазовані напої), Quaker (зернові продукти і каші) та Tropicana (соки). Компанія випускає широкий асортимент смачних продуктів харчування і напоїв, включаючи 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують 1 мільярд доларів США. 

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – глибоке переконання в тому, що успіх нашої компанії нерозривно пов'язаний зі стійким розвитком світу, в якому ми живемо. Ми постійно вдосконалюємо продукти, які продаємо, діємо відповідально, захищаючи планету та надаючи підтримку людям в усьому світі, і ми впевнені, що все це робить PepsiCo успішною міжнародною компанією, яка створює цінність для суспільства і своїх акціонерів у довгостроковій перспективі. 

Про PepsiCo в Україні 

PepsiCo є одним із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв. Компанія посідає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». У портфель компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Аква мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і «ХрусTeam». PepsiCo в Україні також посідає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» і дитячого харчування з брендом «Агуша». Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на офіційному сайті: www.pepsico.ua