1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

«Поділися турботою» разом з компанією PepsiCo в Україні

19.12.2016

У рамках довгострокового співробітництва з міжнародним благодійним фондом «Таблеточки» напередодні Нового року бренд дитячого харчування «Агуша» компанії PepsiCo в Україні запускає акцію «Поділись турботою», в результаті якої передасть кошти на закупівлю необхідного обладнання для підопічних відділення інтенсивної хіміотерапії лікарні «Охматдит» .

Акція «Поділися турботою» починається 19 грудня і триватиме до середини січня. Кожен зможе приєднатися до акції і стати причетним до великої доброї справи. На офіційному сайті «Агуша» https://agusha.com.ua/ можна буде створити та відправити через соцмережі новорічну вітальну листівку, щоб порадувати близьку людину та залучити до акції якомога більше небайдужих людей.

Кожне побажання перетвориться на грошовий еквівалент – матеріальна допомога буде надана підопічним фонду для придбання і передачі лікарні «Охматдит» приліжкових фільтрів Imugard III PL для видалення лейкоцитів із тромбоконцентрату. Ця сума дозволить забезпечити відділення інтенсивної хіміотерапії фільтрами на три місяці.