1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Про молоко начистоту: «Слов'яночка» отримала відзнаку

28.11.2016

Якість пріоритет №1 для продукції компанії PepsiCo в Україні. Піклуючись про здоров'я споживачів, компанія використовує у виробництві тільки добірну та безпечну сировину від перевірених постачальників.

Цієї осені за результатами всеукраїнського дослідження молока, проведеного у серпні-вересні центром незалежних експертиз ТЕСТ, молоко торгової марки «Слов'яночка» визнано одним із найчистіших.

Ретельна перевірка збереження чистоти молока та нагородження відзнакою «Чистота збережена» підтверджують, що молоко ТМ «Слов'яночка» отримане від здорових корів і в ньому немає ніяких шкідливих мікроорганізмів, воно не містить ніяких сторонніх добавок, а правильний температурний режим дотримувався на всіх етапах – від ферми до полиці магазину.

Молоко ТМ «Слов'яночка» таке корисне та смачне завдяки дотриманню усіх санітарно-технічних норм і правил безпеки, які відповідають не лише українським стандартам якості, але й міжнародним, засновані на принципах НАССР, які впроваджені у відповідності до вимог міжнародних стандартів ISO 22000 та ISO/TS 22002-1.

З деталями експертизи можна ознайомитися за посиланням: https://test.org.ua/milk