1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo підтримує державний рух США, який має не меті запобігти глобальним змінам клімату

07.08.2015

кукурузное поле.pngPepsiCo приєдналася до державної ініціативи, яка має на меті запобігти глобальним кліматичним змінам, взявши на себе зобов'язання щодо збільшення обсягів вирощування екологічно чистої сировини, включаючи картоплю, кукурудзу та овес.

PepsiCo є однією з 13 американських транснаціональних корпорацій, які підтримали проект. Серед них: Google, Goldman Sachs, Berkshire Hathaway і Cargill, яка є однією з найбільших в Америці сільськогосподарських компаній.

Поставлені цілі повинні бути досягнуті до кінця 2016 року. У рамках ініціативи PepsiCo виділить понад 200,000 га землі для екологічного землеробства. Також компанія активно удосконалює технології видобутку енергії за допомогою програми по ефективному використанню палива.

Підтримуючи корпоративну стратегію сталого розвитку «Відповідально до мети» (Performance with Purpose), компанія PepsiCo бачить відповідальність в тому, щоб вносити позитивний внесок у життя всього суспільства, покращуючи не тільки економічну, а й соціальну та екологічну складові.

Зокрема в Україні PepsiCo проводить активну політику, спрямовану на скорочення споживання природних ресурсів на всіх виробничих майданчиках, використовуючи ресурсозберігаючі технології та зменшуючи вплив своєї діяльності на навколишнє середовище. Також особлива увага приділяється забезпеченню доступу населення до питної води.

Так за 2014 молочні заводи PepsiCo в Україні скоротили споживання енергії на 2,5%, води — на 12%, заводи з виробництва напоїв, соків і снеків — на 4,2% і 4,58% відповідно. У рамках програми очищення питної води PepsiCo встановила системи доочистки питної води в 11 освітніх та 6 медичних установах у Миколаївській області, які щорічно забезпечать 5 млн. літрів чистої питної води для 50 000 жителів.