1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Співробітники «PepsiCo в Україні» привітали дітей-сиріт із Днем захисту дітей

13.07.2015

РОВНО_ДБСТ с.Олександр_я (2).jpgДіти більш, ніж будь-хто, потребують любові і турботи. Особливо ті, у яких немає сім'ї. Співробітники PepsiCo в Україні вирішили цього року якомога більше уваги надати сиротам і для цього організували до Дня захисту дітей благодійну акцію зі збору речей для дитячих будинків.

За сприяння компанії і завдяки кожному зі співробітників, спільними зусиллями ми привітали близько 2 000 дітей з 25 дитячих будинків, інтернатів та 10 будинків сімейного типу в Запоріжжі, Рівному, Одесі, Дніпропетровську, Львові, Миколаєві, Харкові та Києві.

За допомогою інформаційної та організаційної підтримки компанії, ми оснастили пункти прийому пожертвувань коробками для збору речей та інформаційними матеріалами в усіх представництвах PepsiCo в 15 містах України. З 22 травня по 8 червня співробітники приносили туди одяг і взуття, іграшки, канцелярію, засоби особистої гігієни та спортивний інвентар, щоб передати теплий святковий привіт дітям-сиротам, які проживають у дитячих будинках та інтернатах сімейного типу. Деякі наші співробітники навіть внесли грошові пожертвування, на які ми додатково купили спортивний інвентар, а компанія виділила для цієї акції близько 6 000 соків «Садочок», «Агуша» і «Сандорик».

В рамках проекту волонтери компанії співпрацювали з 8 благодійними організаціями, які допомагали координувати передачу речей у дитячі будинки.

Акція знайшла великий відгук у серцях наших співробітників, і ми із задоволенням будемо пропонувати подібні ініціативи надалі.