1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Перу: наступний пункт проекту надання доступу до безпечної води

07.05.2015

перу.jpg

29 квітня Фонд PepsiCo, Міжамериканський банк розвитку (IDB) і представники уряду Швейцарії, Іспанії та Австрії об'єднали зусилля для запуску нового інноваційного проекту в Перу по забезпеченню доступу до безпечної води

Перу населяє більше 3.3 мільйонів жителів, що проживає в 73,500 селищах. Але тільки 12% будинків у цих селищах мають доступ до чистої або обробленої в 99% випадках воді.

Проект є частиною «АкваФанд» IDB, мультидонорського фонду, першим і єдиним донором приватного сектора якого є Фонд PepsiCo. Фонд PepsiCo інвестує 1 мільйон доларів, частину свого п'ятимільйонного внеску, на допомогу по забезпеченню доступу до безпечної води та установки очисних споруд у селищах. Місцевим виконавцем виступатиме CARE Перу

«Ми вважаємо, що міцні партнерства є важливою і рушійною силою у внесенні позитивних змін у населених пунктах з недостатнім рівнем забезпеченості», заявив Луїс Монтойа, президент компанії Latin America Beverages, який представив Фонд PepsiCo та підписав угоду з IDB у 2011 році. «Наш п'ятимільйонний внесок зміцнить цінні відносини IDB і PepsiCo, які надали досвід й кошти для забезпечення соціального розвитку в Латинській Америці та впровадження змін».

Читати прес-реліз англійською або іспанською мовою.

Дивитися відео-кліп про подію (іспанською мовою).

перу лого.jpg


Внесок Фонду PepsiCo для «АкваФанд» IDB призначається для підтримки шести проектів у Латинській Америці. Перший проект «АкваФанд» для селищ було запущено в 2012 році в Колумбії. Другий проект було запущено в Мексиці в 2014 році. Це третій проект, запущений в регіоні, запуск четвертого проекту очікується в Гондурасі восени 2015 року.