1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Компанія
Поділитися:
Ще |

Головна » Про компанію » Телефон довіри

Телефон довіри

Телефон довіри PepsiСo дозволяє співробітникам, клієнтам, партнерам по бізнесу та іншим особам повідомляти про можливі порушення Кодексу Поведінки PepsiСo, політики компанії та законодавства, що застосовується.

Гаряча лінія телефону довіри

Ми пропонуємо співробітникам брати активну участь у виявленні ситуацій, які можуть негативно вплинути на репутацію компанії, не відповідають етичним нормам та принципам чесності. Телефон довіри може бути використаний для повідомлення про будь-яку ситуацію, що не відповідає Кодексу Поведінки, Цінностям компанії, її політиці та законодавству, що застосовується. Вхідні дзвінки можуть бути анонімними. PepsiСo дотримується конфіденційності при роботі з такими повідомленнями.

Використання телефону довіри

Телефон довіри доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Щоб подзвонити до служби Speak Up, наберіть 0800-50-28-87. 

Заборона на переслідування

PepsiСo гарантує захист прав осіб, що повідомляють про наявність проблем. У компанії заборонене переслідування будь-яких осіб, що сумлінно повідомляють про можливе порушення законів або Кодексу Поведінки. Будь-яка спроба переслідування співробітника, котрий повідомив про можливі порушення, сама по собі є серйозним порушенням Кодексу Поведінки, і про неї необхідно інформувати. Будь-який співробітник, котрий вдався до подібного переслідування, зазнає дисциплінарного стягнення.