1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Информация о сайте » Політика конфиденційності

Політика конфіденційності

Компанія «PepsiСo, Inc.» -- Політика конфіденційності

Дата останнього оновлення 10.15.10 р.

Ласкаво просимо на сайт компанії «PepsiСo, Inc.» (надалі – «PepsiСo»). Тут ви можете ознайомитися з Політикою конфіденційності нашої компанії у відношенні до будь-якої особистої інформації, наданої вами через цей сайт. Нашою метою є захист конфіденційності ваших даних та інформації, яку ви надаєте нам за допомогою мережі Інтернет.

Компанія «PepsiСo» обслуговує цей сайт зі свого офісу у м. Перчес, штат Нью-Йорк, США. Робота цього сайту підлягає нормуванню й тлумаченню відповідно до законодавства штату Нью-Йорк, США.

Факт вашого звернення до цього сайту означає, що ви згодні з умовами цієї Політики конфіденційності, а також з Умовами використання цього сайту.

Цей сайт не призначений для використання дітьми, що не досягли тринадцяти років, і ми свідомо не збираємо особисту інформацію про дітей, що не досягли тринадцятилітнього віку, на цьому сайті. Якщо нам стане відомо про те, що ми ненавмисно одержали особисту інформацію від відвідувача, котрий не досяг тринадцятилітнього віку, ми вилучимо таку інформацію з нашої бази даних.

Посилання на інші сайти

Ця Політика конфіденційності відноситься до сайту www.PepsiСo.com (офіційному сайту компанії «PepsiСo»). Деякі наші філії та (або) програми можуть мати свою власну Політику конфіденційності, опубліковану на відповідних сайтах, і така Політика конфіденційності може відрізнятися від нашої. При зверненні на такі сайти ми рекомендуємо вам вивчити їхню Політику конфіденційності.

Яку інформацію ми збираємо і як ми її використовуємо

Особиста інформація. На цьому сайті ви можете повідомити нам інформацію про себе (наприклад, зазначити своє ім'я, адресу, номер телефону й адресу електронної пошти). Нижче описані варіанти надання такої інформації, а також зазначено, якого роду інформацію ви можете нам направити, і приводяться правила її використання.

 • Зворотний зв'язок. Для того, щоб відправити нам електронне повідомлення за посиланням «Контакти» даного сайту, вам досить зазначити своє ім'я та адресу електронної пошти, для того, щоб ми могли відповісти на ваші запитання й коментарі. За бажанням ви також можете надати додаткову інформацію про себе.
 • Повідомлення для інвесторів. Якщо ви прагнете одержувати фінансові новини від Відділу у зв'язках з інвесторами компанії «PepsiСo», вам досить зазначити своє ім'я та адресу електронної пошти для одержання новинного розсилання.
 • Поділитися з другом. Якщо ви прагнете направити друзям посилання на інформацію, що вам сподобалася, вам досить зазначити своє ім'я та адресу електронної пошти вашого друга. Ми використовуємо цю інформацію для пересилання вмісту вашому другові.
 • Направити повідомлення Раді директорів. На нашому сайті зазначений номер телефону, поштова адреса й адреса електронної пошти для того, щоб відвідувачі могли направити свої запитання або коментарі до Ради директорів або Ревізійного комітету. Якщо ви направляєте нам електронне повідомлення, будь ласка, майте на увазі, що ви надаєте нам вашу адресу електронної пошти та будь-яку іншу інформацію, що міститься у повідомленні.

IР-Адреса

З метою спрощення технічної підтримки сайту ми фіксуємо дані адресів мережного протоколу IP усіх відвідувачів нашого сайту. Дані про вашу IP-адресу також допоможуть нам впізнати вас при наступному відвідуванні нашого сайту.

Додаткова політика у відношенні розділу «Кар'єра» цього сайту

Якщо ви надаєте особисту інформацію для розділів «Кар'єра» або «Вакансії» цього сайту, така інформація підлягає використанню й захисту відповідно до Політики конфіденційності Jobs2Web, опублікованої на відповідній сторінці сайту. Додаткову інформацію ви знайдете на сторінці http://www.jobs2web.com/privacy-policy/.

Ваш вибір

Якщо ви є акціонером нашої компанії та підписалися на електронне розсилання інформації, ви можете обновити інформацію, зазначену на нашому сайті, направивши нам електронне повідомлення на адресу investor@pepsico.com.

Надання інформації

Ми не продаємо та іншим способом не розкриваємо особисту інформацію про відвідувачів нашого сайту, за винятком випадків, описаних нижче, Ми можемо надати інформацію, отриману від відвідувачів цього сайту, постачальникам послуг, найнятим нами для надання послуг від нашого імені. Такі постачальники послуг мають право використовувати або розкривати інформацію тільки в обсязі, необхіднім для надання послуг від нашого імені або для дотримання вимог законодавства. Крім того, ми можемо розкрити інформацію про вас (i) у випадку, якщо цього вимагає законодавство або судовий наказ, (ii) правоохоронним органам або іншим державним службовцям або (iii) у випадку якщо ми вважаємо, що таке розкриття необхідне або доцільне для запобігання фізичних збитків чи фінансових втрат або ж у зв'язку з розслідуванням підозрюваного або фактичного правопорушення.

Ми залишаємо за собою право передачі будь-якої інформації про вас, що перебуває в нашому розпорядженні, у випадку продажу або передачі нами нашої компанії, її активів або їх частини. У випадку такого продажу чи передачі ми докладемо усіх розумних зусиль для того, щоб наш правонаступник використовував особисту інформацію, надану вами через цей сайт, відповідно до положень цієї Політики конфіденційності.

Передача інформації

Ми можемо передавати особисту інформацію, зібрану нами на цьому сайті, в інші країни, де ми ведемо комерційну діяльність, але винятково у цілях, описаних вище. При передачі вашої інформації в інші країни ми захищаємо таку інформацію в порядку, описаному в цій Політиці конфіденційності, якщо іншого не вимагає застосовне законодавство.

Захист особистої інформації

Ми використовуємо адміністративні, технічні й фізичні заходи безпеки для захисту від несанкціонованого розкриття, використання, зміни або знищення особистої інформації, наданої вами через даний сайт. Для захисту особистої інформації, наданої вами через даний сайт, ми використовуємо протокол безпечних з'єднань SSL.

Відновлення політики безпеки

Ця Політика безпеки може періодично обновлятися без попереднього повідомлення про це користувачам, при цьому зміни відображаються відповідно до наших правил розміщення інформації на сайті. Ми проінформуємо вас про будь-які значні зміни нашої Політики безпеки, опублікувавши відповідне повідомлення на цьому сайті із зазначенням дати останнього оновлення.

Як з нами зв'язатися

Якщо у вас виникли питання або коментарі щодо цієї Політики безпеки, або якщо ви б хотіли, аби ми обновили інформацію про вас або ваші уподобання, ви можете зв'язатися з нами за однією з адрес або номерів телефону, зазначених тут.