1. Головна
  2. Про компанію
    1. Історія PepsiCo
    2. PepsiCo в Україні
    3. Місія та бачення компанії
    4. Цінності та філософія
    5. Кодекс поведінки
    6. Телефон довіри
    7. Контакти
  3. Відповідально до мети
  4. Бренди
    1. Напої
    2. Соки
    3. Молочна продукція
    4. Снеки
    5. Дитяче харчування
  5. Медіа
    1. Новини
    2. Контакти для ЗМІ
  6. Кар'єра
    1. Чому варто працювати у PepsiCo
    2. Вакансії
  7. Закупівлі
    1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Закупівлі » Непрямі закупівлі

Непрямі закупівлі

Свої питання та пропозиції ви можете надіслати на адресу спеціаліста з відповідної категорії закупівель або заповнивши форму зворотного зв’язку нижче.


Група *

Контактна особа

Покриття закупівель

Електронна адреса

Маркетингові послуги

Андрущенко Юля

Всі локації

Yuliya.Andrushchenko@pepsico.com

Маркетингові матеріали, адміністративні закупівлі

Кузьменко Александр

Всі локації

Aleksandr.Kuzmenko@pepsico.com>

Логістика, реалізація вторсировини

Шеремет Анна

Всі локації

anna.sheremet@pepsico.com

Адміністративні та IT закупки

Солошенко Анастасія

Всі локації

Anastasiia.Soloshenko@pepsico.com

Запчастини: до виробничого, компресорного та насосного обладнання (оригінальні/аналоги; виготовлення).

Баранов Сергій

Київ

Serhii.Baranov@pepsico.com

Кравченко Сергій / Костюк Юрій

Миколаїв

Sergey.Kravchenko@pepsico.com / 
Yuriy.Kostyuk@pepsico.com

Баранов Сергій

Харків

Serhii.Baranov@pepsico.com

Миючі та хімічні речовини для виробництва

Сидоренко Наталія

Всі локації

Nataliia.Sydorenko@pepsico.com

Оснащення лабораторії (обладнання, витратні матеріали, меблі)

Коваленко Світлана

Всі локації

Svetlana.Kovalenko@pepsico.com

Пневматичне обладнання

Кравченко Сергій / Костюк Юрій

Всі локації

Sergey.Kravchenko@pepsico.com / 
Yuriy.Kostyuk@pepsico.com

Піддони пластикові та дерев'яні

Костюк Юрій

Всі локації

Yuriy.Kostyuk@pepsico.com

Підшипники, сальники, гумові вироби

Костюк Юрій

Всі локації

Yuriy.Kostyuk@pepsico.com

Природний газ, Електрична енергія

Костюк Юрій

Всі локації

Yuriy.Kostyuk@pepsico.com

Санітарно-гігієнічна продукція (витратні матеріали, протиральний матеріал, діспенсерние програми)

Коваленко Світлана

Всі локації

Svetlana.Kovalenko@pepsico.com

Спецодяг, ЗІЗи

Коваленко Світлана

Всі локації

Svetlana.Kovalenko@pepsico.com

Будівельно-монтажні, ремонтні роботи

Кравченко Сергій

Київ та      Миколаїв

Sergey.Kravchenko@pepsico.com

Труби н/ж і трубопровідна арматура

Костюк Юрій

Всі локації

Yuriy.Kostyuk@pepsico.com

Холодотехніка та холодоагенти

Кравченко Сергій

Всі локації

Sergey.Kravchenko@pepsico.com

Госпінвентар

Коваленко Світлана

Всі локації

Svetlana.Kovalenko@pepsico.com

Чорнила та запчастини до принтерів

Сидоренко Наталія

Всі локації

Nataliia.Sydorenko@pepsico.com

Етикетка чиста/з печаткою, ріббони

Сидоренко Наталія

Всі локації

Nataliia.Sydorenko@pepsico.com

Маркетингові матеріали

Баріцька Крістіна

Всі локації

Kristina.Baritska@pepsico.com


* В першу чергу ми зацікавлені у співпраці з постачальниками, які знаходяться в безпосередній близькості від наших      виробничих центрів (міста Вишневе, Харків, Миколаїв) або підтверджують поставку товару / послуг в зазначені локації.




вибрати файл файл не вибрано

* без Вашої згоди на використання Ваших даних ми не зможемо здійснити зворотній зв'язок з Вашого питання. Конфіденційність даної інформації гарантується Політикою конфіденційності.