1. Головна
  2. Про компанію
    1. Історія PepsiCo
    2. PepsiCo в Україні
    3. Місія та бачення компанії
    4. Цінності та філософія
    5. Наші лідери
    6. Кодекс поведінки
    7. Телефон довіри
    8. Контакти
  3. Відповідально до мети
    1. Продукти
    2. Планета
    3. Люди
  4. Бренди
    1. Напої
    2. Соки
    3. Молочна продукція
    4. Снеки
    5. Дитяче харчування
  5. Медіа
    1. Новини
    2. Контакти для ЗМІ
  6. Кар'єра
    1. Чому варто працювати у PepsiCo
    2. Вакансії
  7. Закупівлі
    1. Прямі закупівлі
    2. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Закупівлі » Непрямі закупівлі

Непрямі закупівлі

Свої питання та пропозиції ви можете надіслати на адресу спеціаліста з відповідної категорії закупівель або заповнивши форму зворотного зв’язку нижче.

Група * Контактна особа Покриття закупівель Електронна адреса
Маркетингові послуги Андрущенко Юля Всі локації Yuliya.Andrushchenko@pepsico.com
Маркетингові матеріали Сидоренко Наталя Всі локації Nataliia.Sydorenko@pepsico.com
Маркетингові матеріали, адміністративні закупівлі Щепанюк Марина Всі локації Marina.Shchepanyuk@pepsico.com
Логістика, реалізація вторсировини Хробатенко Дмитро Всі локації Dmitriy.Khrobatenko@pepsico.com
Адміністративні та IT закупки Пономаренко Олена Всі локації Elena.Ponomarenko@pepsico.com
Запчастини: до виробничого, компресорного та насосного обладнання (оригінальні/аналоги; виготовлення). Богданович Олександр Київ aleksandr.bogdanovich@pepsico.com
Кравченко Сергій / Костюк Юрій Миколаїв Sergey.Kravchenko@pepsico.com /
Yuriy.Kostyuk@pepsico.com
Баранов Сергій Харків Serhii.Baranov@pepsico.com
Миючі та хімічні речовини для виробництва Шеремет Анна Всі локації anna.sheremet@pepsico.com
Кабельно-провідникова продукція, електрообладнання Богданович Олександр Всі локації aleksandr.bogdanovich@pepsico.com
Оснащення лабораторії (обладнання, витратні матеріали, меблі) Коваленко Світлана Всі локації Svetlana.Kovalenko@pepsico.com
Пневматичне обладнання Кравченко Сергій / Костюк Юрій Всі локації Sergey.Kravchenko@pepsico.com /
Yuriy.Kostyuk@pepsico.com
Піддони пластикові та дерев'яні Костюк Юрій Всі локації Yuriy.Kostyuk@pepsico.com
Підшипники, сальники, гумові вироби Костюк Юрій Всі локації Yuriy.Kostyuk@pepsico.com
Природний газ Костюк Юрій Всі локації Yuriy.Kostyuk@pepsico.com
Санітарно-гігієнічна продукція (витратні матеріали, протиральний матеріал, діспенсерние програми) Коваленко Світлана Всі локації Svetlana.Kovalenko@pepsico.com
Спецодяг, ЗІЗи Коваленко Світлана Всі локації Svetlana.Kovalenko@pepsico.com
Будівельно-монтажні, ремонтні роботи Кравченко Сергій Київ та      Миколаїв Sergey.Kravchenko@pepsico.com
Труби н/ж і трубопровідна арматура Костюк Юрій Всі локації Yuriy.Kostyuk@pepsico.com
Холодотехніка та холодоагенти Кравченко Сергій Всі локації Sergey.Kravchenko@pepsico.com
Госпінвентар Коваленко Світлана Всі локації Svetlana.Kovalenko@pepsico.com
Чорнила та запчастини до принтерів Шеремет Анна Всі локації anna.sheremet@pepsico.com
Етикетка чиста/з печаткою, ріббони Шеремет Анна Всі локації anna.sheremet@pepsico.com


* В першу чергу ми зацікавлені у співпраці з постачальниками, які знаходяться в безпосередній близькості від наших      виробничих центрів (міста Вишневе, Харків, Миколаїв) або підтверджують поставку товару / послуг в зазначені локації.




вибрати файл файл не вибрано

* без Вашої згоди на використання Ваших даних ми не зможемо здійснити зворотній зв'язок з Вашого питання. Конфіденційність даної інформації гарантується Політикою конфіденційності.