1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Компанія PepsiCo отримала престижну нагороду «За високі успіхи» від CECP за програму «Партнерство для забезпечення доступу до безпечної питної води»

24.02.2015

sesr.jpg
23 лютого на 10-й щорічній Раді директорів Міжнародного Комітету щодо заохочення корпоративної філантропії (CECP)* компанія PepsiCo була нагороджена за програму «Партнерство для забезпечення доступу до безпечної питної води», яка стала першим кроком до визнання доступу до безпечної питної води як права людини. Нагорода була присуджена виходячи з інновацій, партнерства, відданості впливу вимірювань та управління компанією.

З 2007 року PepsiCo використовує свій досвід, рівень розвитку, ресурси та заслужену довіру для того, аби змінити на краще те, як використовується вода в нужденних населених пунктах. У 2010 році ми оголосили про прагнення компанії забезпечити доступ до безпечної питної води для 3 мільйонів чоловік до 2015 року. З того часу ми подвоїли нашу початкову мету до 6 мільйонів чоловік та задля досягнення цієї мети тісно співпрацюємо з громадськими організаціями та партнерами Агентства з питань розвитку.

Голова та Генеральний директор компанії PepsiCo Індра Нуйі зазначила: «Транснаціональні компанії оцінюються не тільки завдяки біржовій вартості їх акцій, а й завдяки позитивному внеску, який вони вносять у розвиток суспільства. Великі компанії мислять категоріями кварталів й поколінь, щоб створити цінність для всіх зацікавлених сторін. Вода є і цінним ресурсом, і правом людини. У всьому світі ми суттєво скоротили споживання води PepsiCo і операційних витрат за рахунок раціонального природокористування, а також значно розширили доступ до чистої води в наших володіннях. Прихильність компанії PepsiCo до розумного використання води є чудовим прикладом поєднання потреб бізнесу та потреб суспільства, і це символізує той факт, як ми робимо свою роботу по всьому світу».

Детальніше про нагородження і програмі PepsiCo, яка перемогла.

* Міжнародний Комітет із заохочення корпоративної філантропії (CECP) був заснований в 1998-му році і на сьогоднішній день він об'єднує 150 глав найбільших глобальних компаній.