1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Три дитячих заклади Миколаївської області отримали сучасні системи доочистки питної води від PepsiCo в Україні

20.01.2015

 
PepsiCo.jpgPepsiCo в Україні продовжує довгострокову програму, спрямовану на поліпшення якості питної води в регіонах, де розміщені виробничі потужності компанії. В рамках даної ініціативи компанія ввела в експлуатацію сучасні високотехнологічні системи доочистки питної води в двох дитячих садах і школі населених пунктів Мішково-Погорілове і Воскресенське Жовтневого району Миколаївської області.

Київ, 12 січня 2015 року. Дотримуючись корпоративної стратегії сталого розвитку «Відповідально до мети» та піклуючись про збереження природних ресурсів, їх раціональне використання та мінімізацію впливу виробничої діяльності на навколишнє середовище, компанія PepsiCo продовжує програму з оснащення дитячих навчальних закладів системами доочистки питної води.

Забезпечення населення доступною і безпечною для здоров'я водою - одне з головних завдань проекту, поруч із дбайливим ставленням та економією водних ресурсів. В рамках програми компанія ініціює встановлення водоочисного обладнання в закладах соціальної сфери в регіонах, де вона здійснює свою операційну діяльність.

Так, для поліпшення якості води в дитячому садку «Чебурашка» і в школі села Мішково-Погорілове, а також у дитячому садку «Вишенька» селища Воскресенське, компанією PepsiCo в Україні встановлені п'ятиступінчасті обратноосмотичні системи фільтрації питної води - одні з найефективніших з представлених на ринку. Ключова особливість даної системи - очищення без застосування хімікатів.

«PepsiCo в Україні традиційно дбає про захист навколишнього середовища та забезпечення високих стандартів життя населення, - коментує Олена Чиженко, керівник відділу зв'язків із громадськістю PepsiCo в Україні. - Так, в рамках реалізації глобальної корпоративної стратегії сталого розвитку «Відповідально до мети» була здійснена установка систем доочистки питної води в дитячих установах Миколаївської області. Цей регіон важливий для нас, адже саме там почалася історія бренду «Сандора», а сьогодні розташовані два виробничих комплекси компанії. Програма буде продовжена, і ще більше закладів соціальної сфери отримають доступ до якісної питної води».

За підтримки PepsiCo в Україні подібні системи водоочищення вже працюють та забезпечують якісною питною водою працівників і пацієнтів кількох медичних закладів області, зокрема, обласного госпіталю інвалідів та учасників війни, обласного протитуберкульозного диспансеру, Братської та Жовтневої центральних районних лікарень, Першотравневої міської лікарні, а також Миколаївської обласної дитячої лікарні.

Головне завдання всіх екологічних проектів PepsiCo - підвищення ефективності ресурсозбереження та захист навколишнього середовища.