1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Своєчасна допомога: PepsiCo передала стерилізаційне обладнання Миколаївській обласній дитячій лікарні

26.01.2015

performance-purpose.pngПідтримуючи корпоративну стратегію сталого розвитку «Відповідально до мети» і піклуючись про здоров'я підростаючого покоління, PepsiCo надає можливість дітям отримувати сучасне медичне обслуговування і продовжує програму з благодійної підтримки Миколаївської обласної дитячої лікарні. 

Оснащення лікарні необхідним обладнанням — одне з головних завдань проекту, оскільки саме медичні апарати допомагають лікарям рятувати життя дітей. В рамках благодійної допомоги PepsiCo також здійснює закупівлю ліків для незахищених верств населення.

Співпраця PepsiCo та Миколаївської обласної дитячої лікарні триває вже багато років. У січні компанія PepsiCo в якості благодійної допомоги придбала для двох відділень стерилізаційне обладнання — шафи ГП-80 загальною вартістю 15 тис. грн. Вони будуть розміщені у стаціонарі та забезпечать якісну стерилізацію інструментів й матеріалів, без чого ефективне лікування просто неможливо.

За роки співпраці для відділень лікарні були надані медикаменти на суму 140 тис. грн. для лікування, в першу чергу, дітей-інвалідів, сиріт, малозабезпечених і постраждалих у результаті аварії на ЧАЕС. Також були придбані біохімічний аналізатор вартістю 35 тис. грн. для експрес-лабораторії, де цілодобово проводяться діагностичні обстеження пацієнтів двох реанімаційних відділень лікарні, два медичних мікроскопа Bresser Bino Researeher і «Мікмед-5» загальною вартістю 10 тис. грн., холодильне обладнання для харчоблоку лікарні загальною вартістю 20 тис. грн.

Маленькі пацієнти, їхні батьки та колектив Миколаївської обласної дитячої лікарні дякують PepsiCo за своєчасну допомогу і висловлюють надію на подальшу плідну співпрацю.