1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Sandora – сік року 2014 в Україні!

23.12.2014

Бренд Sandora, що входить до портфоліо PepsiCo в Україні, став переможцем щорічного Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року» у номінації «Сік року». Українці ще раз підтвердили – вони традиційно обирають найкраще!

sandora-2014

Україна обирає найкраще

Міжнародний фестиваль-конкурс «Вибір року» в Україні – це визнання найбільш якісних і популярних товарів і послуг на ринку. Метою проекту є спрощення для споживачів процедури вдалого вибору і визначення лідерів року в інтересах споживчого ринку України.

Проект ініційований компанією Fеstivals International (США) та European Marketing Foundation (Європейський фонд соціальних досліджень, Брюссель, Бельгія) при European Chamber of Commerce Industry and Trade (Європейська Торгова Палата, Брюссель, Бельгія).

Перевагою фестивалю-конкурсу «Вибір року», яка вигідно відрізняє його від інших програм, є професійно розроблена методика визначення позицій товарів і послуг, що забезпечує об'єктивність і прозорість проведення конкурсу. Всі результати перевіряються незалежною зарубіжної аудиторською компанією.

І знову визнання споживачів та експертів!

Соки Sandora вже в 11-е удостоюються такої високої нагороди. І це невипадково. Sandora – визнаний еталон смаку і високий стандарт якості соків в країні.

Sandora – це сучасне виробництво соку і широкий асортимент – від класичних смаків до різноманітних міксів. В асортименті торгової марки 34 смаки з використанням 20 видів фруктів і 5 видів овочів, тож кожен може обрати свій улюблений сік.

Улюблена класика Sandora

Найпопулярніший сік з асортименту Sandora – апельсиновий. Це смак № 1 в світі, традиційний «компаньйон» до сніданку. Смачний і яскравий, апельсиновий сік покращує апетит та відмінно тонізує.

Якісне виробництво соку і контроль на всіх його етапах – це те, чому приділяється особлива увага в компанії. «Сандора» використовує добірну сировину і сучасні технології, які допомагають максимально зберегти всі корисні властивості натуральних компонентів. Так, на полиці магазинів потрапляють смачні і корисні соки, які так полюбляють українці.

«Вже 11 років ми щороку перемагаємо у міжнародному фестивалі-конкурсі« Вибір року» в Україні у номінації «Сік року». Це свідчить про традиційне визнання і популярність соків Sandora в Україні, – зазначає Катерина Ульянова, керівник групи торгівельних марок. – Такий результат підтверджує, що бренд постійно розвивається, а наша команда успішно «тримає марку». Ми цінуємо довіру споживачів і експертів, тож в майбутньому лише вдосконалюватимемось, пропонуючи українцям, які цінують традиції і якість найвищої проби, лише найкраще».