1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo в Україні встановила системи доочищення питної води у двох дитячих установах Миколаївської області

09.12.2014

У рамках реалізації програми поліпшення якості питної води в регіонах, де розташовані виробничі потужності компанії, PepsiCo в Україні ввела в експлуатацію сучасні високотехнологічні системи доочищення питної води у дитячому садку та школі села Миколаївське Жовтневого району Миколаївської області.

Київ, 9 грудня 2014 року. – Компанія PepsiCo приділяє особливу увагу збереженню природних ресурсів, їх раціональному використанню та мінімізації впливу виробничої діяльності на навколишнє середовище, що відображено у корпоративній стратегії сталого розвитку «Відповідально до мети». Особливу увагу в ній приділено водним ресурсам: їх використанню та економії, а також забезпеченню доступу населення до безпечної для здоров'я води. У рамках програми компанія ініціює встановлення водоочисного обладнання у закладах соціальної сфери в регіонах, де вона здійснює свою операційну діяльність.

Так, для поліпшення якості води у дитячому садку «Журавлик» та у школі села Миколаївське компанією PepsiCo в Україні встановлені п'ятиступінчасті зворотньоосмотичні системи фільтрації питної води – одні з найефективніших з представлених на ринку. Особливістю даної системи фільтрації питної води є те, що очищення проводиться без застосування хімікатів.

«Реалізація екологічних проектів, спрямованих на поліпшення якості життя, – невід'ємна складова програми довгострокового сталого розвитку нашої компанії, – зазначила Олена Чиженко, начальник відділу зв'язків з громадськістю PepsiCo в Україні. – Встановлення систем доочищення питної води в дитячих установах Миколаївської області було здійснено в рамках реалізації глобальної корпоративної стратегії сталого розвитку «Відповідально до мети» в Україні. Одним з пріоритетних для нас регіонів є Миколаївська область, де почалася історія бренду «Сандора» та де розташовані два виробничі комплекси компанії. Ми плануємо продовжувати реалізацію проекту щодо забезпечення доступу населення до безпечної питної води, ініціюючи встановлення сучасних систем водоочищення у закладах соціальної сфери в різних регіонах України».

За підтримки PepsiCo в Україні подібні системи водоочищення вже працюють та забезпечують якісною питною водою працівників та пацієнтів кількох медичних закладів області, зокрема, обласного госпіталю інвалідів та учасників війни, обласного протитуберкульозного диспансеру, Братської та Жовтневої центральних районних лікарень, Первомайської міської лікарні, а також Миколаївської обласної дитячої лікарні.

Головною метою всіх екологічних проектів PepsiCo є подальше підвищення ефективності ресурсозбереження та реалізація програм, спрямованих на захист навколишнього середовища.

Інформація про систему доочищення води:

Система, встановлена в дитячих установах за підтримки компанії PepsiCo в Україні, призначена для очищення питної води від органічних або неорганічних речовин (чужорідні частки, важкі метали, колоїдні речовини, органічні домішки, тверді включення, бактерії, віруси, пірогенні речовини та інші забруднення), а також для поліпшення смаку та запаху води. П'ятиступінчаста зворотньоосмотична система фільтрації забезпечує максимальне очищення води від шкідливих домішок, розчиненого у воді заліза та солей жорсткості. Спочатку вода очищується від механічних домішок (крихіток іржі, суспензій, пилу, піску, волокон клоччя та ін.). Наступний етап – первісне очищення води від хлору та хлорорганічних сполук, гумінових речовин та високомолекулярних органічних сполук (нафтопродуктів, пестицидів, ПАР) у картриджі з гранульованим активованим вугіллям. Далі за допомогою картриджу з пресованим активованим вугіллям високої щільності проводиться тонке повторне очищення та доочищення води, видалення хлору та його домішок, пестицидів і гербіцидів. На четверному етапі попередньо очищена вода продавлюється через напівпроникну мембрану зворотного осмосу. Матеріал мембрани (тонкоплівковий композит) пропускає тільки молекули води та відторгає навіть найдрібніші низькомолекулярні сполуки (розміром 1/1000 частки мікрона). Відфільтрована вода надходить через мембрану до накопичувального баку. При відкритті крану очищена вода надходить на останню стадію очищення – постфільтрацію активованим вугіллям у лінійному картриджі, а також остаточне кондиціонування смаку та видалення запахів. В результаті отримуємо чисту безпечну смачну воду, придатну для пиття та приготування їжі.

Технічні характеристики системи:

 • Ступені очищення: 5;
 • Продуктивність: 63 л/год;
 • Напруга/частота мережі: 220 В/50 Гц;
 • Мембрана: 200GPD – 2 шт.;
 • Тиск на вході: 3-4 бар;
 • Температура води на вході: від +4 до +40°С;
 • Розміри: 420х420х470 мм;
 • Вага: 16 кг.