1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Sandora и «Садочок» – «соковиті» партнери IV Фестивалю здорової їжі Best Food Fest & Health

24.11.2014

22-23 листопада 2014 року в Києві у НСК «Олімпійський» пройшов IV Фестиваль здорової їжі Best Food Fest & Health – одна з найбільших подій року у сфері здорового способу життя. І вже традиційно торгові марки Sandora та «Садочок» стали «соковитими» партнерами Фестивалю.

Цього року на фестивалі було багато корисного та цікавого – усі останні світові тенденції у сфері здорового харчування в одному місці! Як і раніше, територія фестивалю була розділена на декілька зон: кулінарну, спортивну, лекційну та дитячу.

Best Food Fest

У кулінарній зоні кращі шеф-кухарі навчали гостей премудростям високої гастрономії. Майстерність використання соків Sandora та «Садочок» у рецептах продемонстрував відомий столичний кулінар Володимир Стукотін, експерт з новомодної в Європі та США «живої» кухні (у її основі продукти виключно рослинного походження). Гості майстер-класу вчилися готувати «живий» салат «Олів'є» з манго та томатним кюле на основі пікантного томатного соку Sandora «Овочевий коктейль». А з яблучно-гранатовим нектаром «Садочок» вийшов дуже смачний десерт з морозивом та збитими вершками. Наприкінці шеф-кухар навіть влаштував невелике шоу.

У лекційній зоні провідні дієтологи та фахівці у сфері здорового способу життя розповідали про правильне харчування. Про те, які овочі, фрукти та соки з них необхідні восени та взимку, які цінні вітаміни у них містяться, розповіла Олександра Кириленко – лікар-дієтолог, кандидат медичних наук та автор оригінальних програм «Індивідуальний підхід до корекції ваги», «Здорове харчування».

Best Food Fest

У спортивній зоні усі бажаючі випробували свої сили на сучасному фітнес-обладнанні та могли отримати цінні поради від досвідчених тренерів. Навіть наш томат не втримався!

Best Food Fest

Для дитячої зони «Садочок» підготував розмальовки з новою історією про їжачка. Тут діти розмальовували, пили сік та веселилися з аніматорами у костюмах томата, груші, яблука.

Під час заходу працювало чотири дегустаційних сокових бари, де відвідувачі могли спробувати соки та обрати для себе улюблений смак. ТМ Sandora пригощала соками з лінійок «Овочевий коктейль» та «Сік до Сніданку», а «Садочок» презентував гостям «соковиті» пропозиції з українського врожаю – соки прямого віджиму та яблучно-гранатовий нектар, який вже багато хто встиг полюбити.

Дегустаційні бари прикрасили у кращих традиціях брендів: багате яблучно-томатне розмаїття у дерев'яних ящиках, улюблені герої – дідусь та їжачок у «Садочку»; велика кількість соковитих овочів та фруктів на затишній «кухні» Sandora.

Best Food Fest

Знаєте, як шанувальники здорового харчування люблять соки? Всього за два дні фестивалю гості випили 1100 літрів!

«Участь у таких фестивалях ще раз підкреслює головні пріоритети наших брендів – турботу про споживачів та підтримку ідеї здорового способу життя, – коментує керівник групи торгових марок Андрій Черепов. – У виробництві соків марок «Сандора» та «Садочок» ми застосовуємо високі стандарти відбору сировини, найсучасніші технології та ретельно контролюємо якість – це забезпечує винятковий рівень якості соків. Наприклад, для лінійки прямого віджиму використовують свіжі фрукти та овочі, які проходять мінімальну теплову обробку – це дозволяє зберегти справжній, свіжий смак та аромат».