1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

«Слов'яночка» стане партнером новорічних свят на Софійській площі

13.11.2014

Бренд молочних продуктів «Слов’яночка», що входить до портфоліо компанії PepsiCo в Україні, виступає в якості партнера різдвяного фестивалю «Країна Мрій» та всіх новорічних свят на Софійській площі столиці. Цього року рішенням київської міської влади головну ялинку країни, навколо якої будуть проходити усі святкування, встановлять сааме в цьому мальовничому місці Києва с багатою історією та культурною спадщиною.

Як один з лідерів ринку молочних продуктів, торговельна марка «Слов’яночка» пропонує українцям продукцію виключно високої якості та постійно приймає участь в дійсно суттєвих та важливих для суспільства ініціативах.

«Слов’яночка» з радістю запрошує киян та гостей столиці разом с рідними та близькими відсвяткувати Новий Рік голосно та з розмахом – приймаючи участь у конкурсах та вікторинах в рамках гулянь, які будуть проходити на Софійській площі з 19 грудня до 14 січня. На гостей цілої низки новорічних ті різдвяних свят очікує урочисте запалення огнів головної ялинки країни, вихід святого Миколая та відкриття його резиденції, ярмарок народних майстрів, різдвяні вертепи, пісні біля вогнища, козацькі розваги, багата концертна програма та багато іншого. Резиденція Св. Миколая буде працювати цілий рік, у ній будуть організовані різноманітні майстер-класи, «Уроки добра» ті інші виховні заходи для дітей.

Як партнер всіх новорічних свят на Софійській площі столиці, бренд «Слов’яночка» допоможе створити святкову атмосферу: для маленьких гостей організують спеціальну святкову та утну дитячу зону, прикрашену атрибутикою торговельної марки. На святі малюків порадують найсмачнішими та найкориснішими частування від бренду традиційних молочних продуктів «Слов’яночка», а також подарунки, сувеніри ті різні сюрпризи. На пам’ять про фестиваль дітвора зможе сфотографуватися с найкращою с світі Снігуронькою – нашою «Слов’яночкою».

«Різдвяний фестиваль – це не просто низка веселих свят, це також дуже важлива соціальна ініціатива, направлена на підтримку української культури і традицій. Молочні продукти «Слов’яночка» виготовляються, в основному, за традиційними рецептами на вітчизняному виробництві з відбірної сировини, яку надають українські фермери. Тому цінності нашої торговельної марки багато в чому перекликаються з філософією фестивалю. Ми, як один з лідерів галузі, піклуємось про кожного споживача, виготовляючи високоякісні продукти та підтримуючи такі важливі, а в цьому випадку ще й радісні, соціальні заходи як новорічні свята», - сказала на прес-конференції «Країна Мрій Різдвяна» Олена Чиженко, керівник відділу по зв’язкам з громадськістю PepsiCo в Україні.