1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Компанія PepsiCo в Україні отримала нагороду ХIII Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека»

17.10.2014

8 жовтня 2014 року в рамках урочистого відкриття III Міжнародного форуму сталого розвитку бізнесу Green Mind компанії «Сандора» (яка входить до групи компаній PepsiCo) другий рік поспіль було вручено нагороду ХIII Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека» у номінації «Екологічна якість та безпека виробництва».

У ХIII Всеукраїнському конкурсі «Екологічна якість та безпека» взяли участь 140 компаній з усіх областей України. За інформаційної підтримки Державної екологічної інспекції України в рамках регіонального відбору було обрано 45 організацій для подальшої участі у конкурсі. Проаналізувавши низку критеріїв, компетентне журі визначило 7 компаній переможців та лауреатів у наступних номінаціях: «Системний підхід до управління та впровадження більш чистих технологій та виробництва», «Екологічна якість та безпека виробництва», «Екологічна ініціатива», «Розвиток більш чистих технологій виробництва», «Екологічна досконалість».

Переможцем у номінації «Екологічна якість та безпека виробництва» було визнано ТОВ «Сандора». Так, в рамках глобальної корпоративної стратегії PepsiCo «Відповідально до Мети» (Performance With Purpose) «Сандора» послідовно виконує свої зобов'язання робити все можливе задля планомірного скорочення споживання природних ресурсів на власних виробничих об'єктах, а також мінімізації впливу діяльності компанії на навколишнє середовище.

«На підприємствах PepsiCo в Україні ми приділяємо велику увагу економії та раціональному використанню ресурсів, а також впровадженню практик сталого розвитку бізнесу, – зазначив Станіслав Бусіек, керівник департаменту охорони праці та екологічної безпеки, який одержав нагороду від імені компанії. – На потужностях «Сандора» впроваджуються ефективні заходи з енергозбереження, зниження водоспоживання та управління відходами. Доказом тому є щорічне скорочення споживання Миколаївськими виробничими комплексами електроенергії та води на 3%, а показник рівня утворення твердих побутових відходів виробництва є одним із кращих у Європі – сьогодні 98% відходів виробництва передається на вторинну переробку. Окрім того, по всій Україні встановлено близько 14 тисяч енергозберігаючих холодильників компанії, що працюють на екологічно безпечному та більш ефективному холодоагенті, а також введені в експлуатацію біологічні очисні споруди».

Центральною подією відкриття III Міжнародного форуму Green Mind стало вручення ТОВ «Сандора» міжнародного екологічного сертифікату за стандартом «Зелений офіс». У 2014 році п'ять офісів компанії успішно пройшли аудит на відповідність екологічним критеріям «Зелений офіс» згідно з вимогами міжнародного стандарту ISO 14024. Таким чином, «Сандора» першою з учасників заходу отримала престижний екологічний сертифікат, який котується у 60 країнах світу, а разом з ним і право розміщувати знак екологічного маркування «Зелений журавлик» в офісних приміщеннях адміністративних будівель.