1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

«Чудо» представляє зимову новинку

09.10.2014

ТМ «Чудо» представляє новинку у питних йогуртах – зимовий сезонний смак «Мандарин-імбир», який з'явиться на полицях магазинів у період з жовтня по березень.

Чудо мандарин імбирЧим холодніше стає за вікном, тим сильніше всім нам хочеться зігрітись: загорнутись у ковдру, погрітись біля каміну, обійняти рідну людину, поспілкуватись з родиною та перекусити чимось смачненьким та зігріваючим. Враховуючи побажання любителів питних йогуртів, торговельна марка «Чудо» додала до своєї зимової новинки імбир, який традиційно вважають «гарячим» продуктом.

Однак на цьому особливості сезонного – зимового – йогурту «Чудо» не закінчуються. Оскільки в холодну пору року саме мандарини є найпопулярнішими фруктами, які незмінно асоціюються з казковими новорічно-різдвяними святами, компанію імбиру у складі новинки від «Чудо» склав цей життєрадісний вітамінний помаранчевий фрукт.

Святковий аромат та солодкий смак мандарину у поєднанні з тонкими імбирними нотками подарують вам, вашим рідним та близьким справжнє задоволення, зігріють у найхолодніший день, поліпшать настрій та надихнуть на родинні забави та пригоди!

З новим питним йогуртом «Мандарин-імбир» від ТМ «Чудо» холод неодмінно стане теплішим, а сіро-білі зимові дні яскравішими та цікавішими. Саме час переконатись особисто!