1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

«Сандора» представила нову серію оригінальних овочевих соків

24.04.2013

У березні 2013 року ТМ «Сандора» вивела на ринок нову серію стовідсоткових соків – «Овочевий коктейль». Нова лінійка представлена чотирма оригінальними смаками: морквяно-яблучний, томатний «Пікантний», гарбузово-яблучний та томатно-буряковий.

Соки «Овочевий коктейль» – це ідеальне поєднання смаку та користі в зручній для споживачів упаковці Tetra Prisma 0,95 л. Новинка виробляється з високоякісних українських овочів власної переробки на виробництві в Миколаївській області без додавання цукру, штучних добавок, барвників, ароматизаторів та ГМО.

«Всі ми з дитинства вважаємо, що корисне далеко не завжди буває смачним. Сьогодні ми спробуємо переконати своїх споживачів у зворотному. Опираючись на багаторічний досвід фахівців «Сандора», ми створили нову серію стовідсоткових соків «Овочевий коктейль», виготовлених з популярних в Україні овочів. Це наша відповідь на питання «як корисне зробити смачним», – зазначила Катерина Ульянова, груп бренд-менеджер PepsiCo в Україні (ТМ «Сандора», «Сандорик»). – Культура здорового харчування стає все більш популярною в Україні, і ми, як визнаний лідер, не можемо залишитися осторонь. Прикладом для нас служить європейський соковий ринок, де великою популярністю у споживачів користуються як фруктові, так і овочеві соки».

                             

В рамках підтримки виходу на ринок нової серії соків «Овочевий коктейль» у квітні на національному телебаченні з'явиться рекламний відеоролик, а зовнішню рекламу зможуть побачити жителі дев'яти найбільших міст України. Крім того, заплановані дегустації нових соків ТМ «Сандора» у точках продажу, а також у спортивних клубах та бізнес-центрах.

«Ми сподіваємося, що «Овочеві коктейлі» від «Сандори» стануть не тільки ще одним смачним та корисним напоєм в раціоні українців, але й прекрасним доповненням до популярних страв національної кухні, – прокоментувала Катерина Ульянова. – Ми раді, що наші соки з'являться у продажу напередодні травневих свят та зможуть прикрасити меню традиційних «маївок» на свіжому повітрі. «Пікантний» та томатно-буряковий соки як найкраще підійдуть до шашликів та інших м'ясних страв, а яблучно-морквяний та гарбузово-яблучний «коктейлі» – до овочевих салатів, десертів та випічки».