1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

«Слов'яночка» святкує День молока

12.08.2014

10 серпня у столичному ландшафтному парку «Співоче поле» відбувся Всеукраїнський День молока – свято для тих, хто піклується про здоров'я своєї родини. Участь у цьому фестивалі брали найбільші виробники молочної продукції країни. Бренд традиційних молочних продуктів – «Слов'яночка» – активно підтримав цю ініціативу.

День молока. Слов'яночка.Святкувати Міжнародний День молока вперше запропонувала Організація ООН з питань продовольства та сільського господарства у 2001 році. З тих пір ця традиція прижилася у більш ніж сорока країнах світу.

Участь у фестивалі надало чудову можливість розповісти нашим споживачам про користь молока та натуральних молочних продуктів «Сло’вяночка».

На промо-стенді «Слов'яночка» гостям свята було запропоновано особисто оцінити новий продукт асортиментного ряду бренду – кефір «Лагідній», що відрізняється від традиційного кисломолочного напою більш м'яким смаком без вираженої кислинки. Традиційно була представлена молочна класика – сир, сметана і ряжанка.

За підсумками заходу було з'їдено та випито понад 30 кг сиру та 40 кг сметани, а також 70 літрів ряжанки та 80 літрів кефіру, що в черговий раз підтверджує популярність продуктів ТМ «Слов'яночка».

День молока. Слов'яночка.

В цілому, фестивалем залишилися задоволені усі без винятку: юних відвідувачів порадували роздачею повітряних кульок та брендованих заколок, за допомогою яких маленькі принцеси перевтілювалися в юних «слов’яночок», а їх мами, тим часом, із задоволенням позували перед фотокамерами в фотозоні «Краща Слов 'яночка».