1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

“Добра кухня” за місяць нагодувала понад 15 000 харків’ян

07.07.2023


PEP_Kitchen_20230707.jpg

З 29 травня по 1 липня 2023 року, у одній зі шкіл міста Харкова працював пункт видачі безкоштовних гарячих обідів – “Добра кухня”. 

Протягом місяця волонтери щодня готували гарячі обіди для українців, постраждалих від війни та внутрішньо-переміщених осіб. 

Загалом в рамках співпраці Let`s do it Ukraine  та PepsiCo Україна в рамках міжнародного гуманітарного проєкту “Let`s do it Ukraine SOS” за підтримки PepsiCo Foundation вдалося підтримати харків’ян. 

“Як одна з найбільших в Україні компаній з виробництва продуктів харчування та напоїв, ми розуміємо усю важливість подолання гуманітарної кризи в нинішніх умовах та готові докладати зусиль для цього. Радує, що за місяць роботи «Доброї кухні» вже вдалося допомогти 15 800 українцям і нагодувати їх доброю їжею” - коментує Аліна Матківська, керівниця відділу корпоративних комунікацій PepsiCo Україна.

Окрім цього, щотижня організовані мобільні бригади волонтерів розвозили їжу на найбільш постраждалі райони міста Харкова та у деокуповані села, які й досі долають гуманітарну кризу. 

Під час наших гуманітарних місій у Харків та область ми зрозуміли, що сотні людей досі не мають доступу до води та можливості приготувати гарячу їжу. Саме тому виникла ідея створення проєкту “Добра кухня”. Ми щиро вдячні партнерам, кожному координатору, кожному волонтеру та амбасадору, які приєдналися до роботи “Доброї кухні”. Від усієї команди “Let`s do it Ukraine SOS” ми дякуємо компанії PepsiCo Foundation за допомогу та підтримку мирних жителів Харківщини. Лише спільними зусиллями можна робити великі зміни!” - зазначила лідерка “Let`s do it Ukraine” Юлія Мархель. 

До волонтерства на “Добрій кухні” приєдналася також співачка Tayana, Вона допомагала у фасуванні та видачі комплексних обідів, а також взяла участь у виїзній роздачі гарячої їжі у селі Руська Лозова. 

Проєкт відбувається за підтримки PepsiCo Foundation в рамках міжнародної програми харчової безпеки “Food for Good”.

Деталі в новинах на сайті 
letsdoitukraine.org та в соціальних мережах: 

facebook.com/letsdoitukraineeco ; instagram.com/letsdoitukraine/  

Разом до Перемоги!

Контактна особа для представників медіа: Анастасія Кошуба, тел. 066 444 51 43


 
Про PepsiCo в Україні

PepsiСo — один із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв. В Україні компанія володіє трьома підприємствами: два виробничі комплекси в Миколаївській області з виробництва снеків та напоїв, та молокопереробний завод у Київській області, де зараз виробляються соки, молочна продукція та дитяче харчування.

Компанія посідає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора» та «Садочок». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea. На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s, Cheetos, Doritos. PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Марійка» та дитячого харчування «Агуня».

Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua.