1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Зустрічайте «Слов’яночку» у святковому Великодньому дизайні!

28.03.2023

PEP_Easter_20230328.jpg

 «Слов’яночка» — улюблений бренд молочних продуктів з 20-річною історією. Ми завжди стежимо за тим, щоб якість та смак нашої продукції залишались на найвищому рівні, а цієї весни «Слов’яночка» підготувала щось особливе.

З нагоди свята Великодня, ми оновили дизайн наших продуктів. Бренд "Слов'яночка" — це перший молочний бренд, який представляє святкову упаковку на Великдень. Наші традиційні продукти у новій упаковці не тільки додадуть вашому столу святкового настрою, а й стануть незамінними інгредієнтами у приготуванні Великодніх страв.

Ми ретельно підібрали дизайн наших упаковок, щоб він відображав святковий настрій та традиції Великодня – оновлені пакування містять в собі улюблені символи свята, такі як писанки, квіти та паски, які об’єднує берегиня-Слов’яночка.

Запрошуємо вас знайти наші продукти у святковому дизайні на полицях магазинів протягом березня та квітня. Відчуйте нашу глибоку повагу до традицій і смакуйте улюблену «Слов’яночку». Нехай це свято буде для вас неймовірно сонячним та радісним!

Вся продукція бренду "Слов'яночка" виготовляється з використанням молока екстра гатунку — це найвищий гатунок, що забезпечує найвищу якість та смакові властивості нашої продукції. Ми віддаємо перевагу тільки натуральним інгредієнтам та простим рецептурам, щоб зберегти автентичний смак традиційної молочної продукції.

У святковій упаковці будуть доступні такі продукти, як PET Молоко 2,5%, Кефір 2,5%, Ряжанка 4% та Сметана 15% у стакані вони будуть доступні на полицях всіх наших клієнтів. Дякуємо за ваш інтерес до продукції «Слов’яночка» та запрошуємо вас спробувати наші традиційні продукти у святковій обгортці. Про PepsiCo в Україні

 

PepsiСo - один із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв. В Україні компанія володіє трьома підприємствами: два виробничі комплекси в Миколаївській області з виробництва снеків та напоїв, та молокопереробний завод у Київській області, де зараз виробляються соки, молочна продукція та дитяче харчування.

 

Компанія посідає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора» та «Садочок». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea. На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s, Cheetos, Doritos. PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Марійка» та дитячого харчування «Агуня».

 

Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua.