1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Сміливі жінки PepsiCo: Ірина Волкова

20.03.2023


Сміливі українські жінки — це ті, хто продовжують працювати у перервах між повітряними тривогами, знаходять у собі сили піклуватися про родину, ростуть професійно, а інколи у вільний час ще й волонтерять. Це ті, ким ми щиро захоплюємося і про кого хочемо розповісти вам!

У новій рубриці «Сміливі Жінки PepsiCo» ми поділимося історіями наших відважних колег, адже хочемо, щоб про них дізналося якомога більше людей.

Тож знайомтеся, наша перша героїня — Ірина Волкова, начальниця відділу забезпечення якості.

? Про зміну особистих цінностей

Останні події та життєві обставини змусили нас переосмислити, що найважливіше в житті та що справді є цінним. До мене прийшло розуміння, що найбільша цінність – це життя та воля.

? Про продуктивність та подальший розвиток

Сучасні виклики дали можливість переглянути багато процесів у роботі, змінити підходи та здобути нові навички. Можливості безмежні у сучасному світі, а головне - бажання. Навчаючись завдяки онлайн ресурсам, я здобуваю знання у сфері розвитку адаптивності, прийняття реальності та культури толерантності. Моєю мотивацією є робота над новими проєктами та удосконалення процесів. Я розвиваю свої навички управління та поглиблюю знання процесів, готуючи підґрунтя для нових викликів у моєму кар'єрному рості.

? Як бути НЕЗЛАМНОЮ

Я думаю, що важливо мати непохитну віру у власні сили та можливості, бути гнучкою у сприйнятті змін та розуміти, що все навколо змінюється. Також важливо прислухатися до своїх відчуттів та давати собі можливість перепочити, коли внутрішні ресурси вичерпуються. Я зазвичай знаходжу те, що допомагає мені відновити сили. Це може бути сон, спорт, спілкування із близькими, перегляд серіалу, смачна їжа або невеличка подорож.Про PepsiCo в Україні

 

PepsiСo - один із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв. В Україні компанія володіє трьома підприємствами: два виробничі комплекси в Миколаївській області з виробництва снеків та напоїв, та молокопереробний завод у Київській області, де зараз виробляються соки, молочна продукція та дитяче харчування.

 

Компанія посідає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора» та «Садочок». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea. На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s, Cheetos, Doritos. PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Марійка» та дитячого харчування «Агуня».

 

Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua.