1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Теплі речі для малечі: понад 100 дітей-сиріт отримали зимовий одяг та взуття

24.01.2023

PEP_ClothesChild_20230124.jpg

Компанія PepsiCo спільно із благодійним фондом «Благомай» подбали про забезпечення зимовим взуттям і одягом 102 дітей-сиріт у кількох регіонах країни. Цього разу йдеться про вихованців Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей і сімей «Теплий дім» Івано-Франківської обласної ради і комунального закладу «Черкаський обласний Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Черкаської обласної ради.

У серпні 2022 року PepsiCo Україна разом із БФ «Благомай» також організували евакуацію дітей із дитячих будинків і людей з обмеженими можливостями із зон бойових дій, а також наближених до них територій. Загалом за час повномасштабного вторгнення компанія організувала евакуацію по Україні та за кордон для 375 дітей, 308 осіб з інвалідністю і 43 супроводжуючих осіб.

PepsiCo Україна співпрацює з благодійним фондом «Благомай» дев’ятий рік поспіль, традиційно опікуючись українськими дітьми-сиротами. Підтримка незахищених і малозабезпечених категорій населення в Україні є важливим напрямком соціальної діяльності компанії PepsiCo, а допомога дітям-сиротам по всій країні є невіддільною частиною корпоративної культури компанії.Про PepsiCo в Україні

 

PepsiСo - один із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв. В Україні компанія володіє трьома підприємствами: два виробничі комплекси в Миколаївській області з виробництва снеків та напоїв, та молокопереробний завод у Київській області, де зараз виробляються соки, молочна продукція та дитяче харчування.

 

Компанія посідає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора» та «Садочок». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea. На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s, Cheetos, Doritos. PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Марійка» та дитячого харчування «Агуня».

 

Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua.