1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Чиста вода для Миколаївського обласного центру онкології

07.12.2022


За сприяння компанії PepsiCo в Україні Миколаївський обласний центр онкології отримав сучасну систему очистки води. 

Обладнання запустили кілька днів тому, у лікарні вже встигли гідно оцінити воду — тепер якісна вода доступна не лише для технічних потреб, але і з кожного крану в лікарні тече питна вода, яку можна вживати.

Головний лікар онкодиспансеру Дмитро Лагочев розповів, що добова потреба лікарні у питній воді складає 8 - 10 тонн. Після того, як внаслідок обстрілів було пошкоджено водогін «Дніпро — Миколаїв», лікарня, як і місто Миколаїв залишилась без централізованої питної води. Певний час лікарні з водою допомагали волонтери з Одеси, потім благодійний фонд. До закладу привозили від двох до 4 кубометрів води по кілька разів на тиждень, розповідає Дмитро Лагочев. Відтепер лікарня не лише цілком покрила свої потреби у питній воді, а і може ділитися з іншими медзакладами, що знаходяться поблизу, або організувати пункт видачі питної води для городян.

«Починаючи з квітня, коли в Миколаєві та Миколаївській області раптом зовсім не стало води, нам потрібно було виходити з ситуації так, як вона склалася. По-перше, це люди, які захотіли нам добровільно допомогти, це одесити, які привозили нам перші місяці питну очищену воду, далі благодійні організації підключилися, доставляли 2 - 3 рази на тиждень по 2, іноді 4 куби питної води, яку ми використовували в своїх цілях. Надалі так трапилося, що ми знайшли компанію, яка відгукнулася на наше прохання, це компанія PepsiCo, яка прийняла, подивилися, що у нас є свердловина, що вона в робочому стані. Ми разом зробили цей проект, разом ввели в експлуатацію та разом будемо обслуговувати. Завдяки свердловині ми отримуємо нашу добову потребу — 8 - 10 тонн води щоденно. Але можемо і більше, до 40 тонн води за добу, якщо у цьому є потреба. Мало того, ми можемо ділитися цією водою, ми можемо поставляти її тим лікарням, які потребують цього. Наприклад, через дорогу у нас знаходиться обласна офтальмологічна лікарня, яка також знає, що таке проблема з питною водою. Тому ділитися ми будемо також з іншими закладами», - розказав Дмитро Лагочев.

За словами керівника проєкту, представника компанії PepsiCo в Україні Валерія Жукова, компанія надає систематичну допомогу у тому числі й лікарняним закладам, встановлюючи відповідні установки з очистки води. Всього по Україні вже діє 50 таких систем.

«PepsiCo в Україні зробила цю інвестицію, щоб зі свого боку сприяти вирішенню питання чистої питної воду для містян. Ми обрали цей об’єкт, тому що це дійсно велика потреба лікарні та людей. Ця інвестиція була схвалена керівництвом компанії та реалізована нами. Це не перша установка, яку ми робимо в нашій області. Всього по Україні близько 50 установок. Але зараз інший час. Одна справа — це установка, яка працює на дніпровській воді, і інша справа зовсім — на тій воді, про якість якої ви почули. Це наш посильний внесок, будемо продовжувати благодійну допомогу», - зазначив Валерій Жуков.

З 2013 року PepsiCo Україна разом із БФ «Благомай» забезпечили постійний доступ до води для понад 8000 осіб.

Джерело: nikvesti.comПро PepsiCo в Україні

 

PepsiСo - один із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв. В Україні компанія володіє трьома підприємствами: два виробничі комплекси в Миколаївській області з виробництва снеків та напоїв, та молокопереробний завод у Київській області, де зараз виробляються соки, молочна продукція та дитяче харчування.

 

Компанія посідає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора» та «Садочок». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea. На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s, Cheetos, Doritos. PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Марійка» та дитячого харчування «Агуня».

 

Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua.