1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo Україна збирає врожай - 2022

15.11.2022

PEP_Harvest_20221115.png

PepsiCo продовжує підтримувати фермерів України у важкий для економіки держави час, укладаючи з ними контракти на десятки тон сільськогосподарської продукції.

Починаючи з 2019 року у виробництві чипсів Lay`s пріоритетом PepsiCo Україна став повний перехід на локальну сировину. У квітні 2022 року PepsiCo Україна законтрактувала у місцевих виробників 30 тис. тон картоплі і зобов’язалася викупити їх попри тимчасову призупинку виробничих майданчиків. Це було зроблено заради забезпечення стабільності харчової системи країни та у відповідності з принципами надійного партнерства, якими керується компанія.

В рамках корпоративної програми розвитку локальних агропідприємств PepsiCo продовжує навчання й залучення місцевих фермерських господарств до світових інновацій у відновлюваному сільському господарстві. Адже тільки рухаючись шляхом взаємоповаги, діалогу і використання новітніх технологій, можливо вивести сільськогосподарську галузь України на новий рівень. Ми пишаємося своїм внеском у те, аби сільське господарство України стало потужним драйвером економіки держави.