1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Зустрічайте новинки від «ХрусTeam» – ексклюзивні смаки улюблених снеків

11.02.2022

PepsiCo_HrusTeam_20220211.jpg

Що може бути краще, ніж насолоджуватись смачним хрустким багетом з улюбленими пряними смаками? Вже найближчим часом вибір стане ще більшим та різноманітнішим, адже наш снековий бренд «ХрусTeam» продовжує радувати своїх прихильників новими насиченими смаками.

Так, вже у лютому, на полицях, окрім нових смаків традиційного багету, який став улюбленцем у споживачів, з’явиться нова лінійка улюблених снеків – «Багет з житнім борошном». Аби підкреслити смак класичного багету та зробити його унікальним, ми додали до нього житнє борошно. Нові снеки мають класичний смак житнього хліба та сучасну легку і хрустку текстуру, тому буквально тануть у роті, наповнюючи його феєрією смаку.

У новій лінійці з додаванням житнього борошна наразі доступні улюблені класичні смаки «Сметана та зелена цибуля» і «Буженина та пікантна гірчиця» та ексклюзивний смак «Лобстер», що ідеально пасує до ситних перекусів.

Класична лінійка багетів «ХрусTeam» поповниться новими «м’ясними» смаками: «Ростбіф із пряними спеціями» та «Реберця гриль». А також новинкою «Пікантна паприка», яку «ХрусTeam» представив першим серед конкурентів.

Поспішайте скуштувати новинки від «ХрусTeam». «ХрусTeam» - відкритий для перерви.


Про компанію PepsiСo

Споживачі щодня обирають продукти компанії PepsiCo більш ніж мільярд разів у понад 200 країнах та територіях в усьому світі. У 2020 році обсяг чистої виручки компанії PepsiCo склав понад 70 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфелю продуктів харчування та напоїв, який включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker, Tropicana та SodaStream.

Компанія випускає широкий асортимент смачних продуктів харчування і напоїв, включаючи 23 бренди, орієнтовні щорічні роздрібні продажі кожного з яких приносять більш ніж 1 мільярд доларів. Компанія PepsiCo прагне бути світовим лідером з виробництва готових до вживання продуктів харчування і напоїв, керуючись принципом «Перемагати відповідально». Принцип «Перемагати відповідально» відображає наше прагнення до сталого розвитку на ринку та втілення цієї мети в усі аспекти нашої комерційної стратегії та брендів. Більше інформації на сайті www.pepsico.com.

 

Про PepsiСo в Україні

PepsiСo – один із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв, представлена компаніями ТОВ «Сандора» і ПрАТ «Вімм-Білль-Данн Україна».

Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора» та «Садочок». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s, «Хрусteam», Cheetos. PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» та дитячого харчування з брендом «Агуша». Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua.