1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo – один із найкращих роботодавців України

28.01.2022

PepsiCo_TOP_Preview_20220128.png

Компанія PepsiCo з гордістю повідомляє, що вже п'ятий рік поспіль її визнано одним із найкращих роботодавців в Україні за оцінкою Top Employers Institute (Інститут найкращих роботодавців). 

Отримана нагорода підкреслює зусилля та досягнення компанії в створенні комфортних умов для роботи, в яких співробітники мають можливість отримувати нові знання, розвивати компетенції та будувати успішну кар'єру в робочому середовищі, де цінуються професійні відзнаки та особливості кожної людини. 

Top Employers Institute оцінює компанії, що беруть участь, на основі дослідження найкращих HR-практик. Дослідження охоплює шість сфер, що включають 20 напрямів, таких як «Стратегія з управління персоналом», «Робоче місце», «Залучення талантів», «Навчання та розвиток», «Здоров'я та добробут», «Різноманітність та залучення» та інші.

Оксана Пальгуєва, директор з персоналу PepsiCo Україна: «Бути найкращим роботодавцем — це не просто привід для гордості та святкування. Це також є доказом того, що наша послідовна робота, яка робить нас чудовим місцем роботи, окупається, і це велика відповідальність за збереження темпів розвитку та за те, щоб стати ще кращим роботодавцем, де процвітають наші співробітники».

Девід Плінк, Головний виконавчий директор Top Employers Institute: «Непростий минулий рік, як і той, що передував йому, вплинув на роботу компаній по всьому світу. PepsiCo продовжує демонструвати, що приділяє першорядну увагу організаційному клімату та задає високі стандарти умов праці. Компанія продовжує гідно відповідати викликам світу, що змінюється, та невпинно працює, щоб покращити життя своїх співробітників. Ми щиро вітаємо компанії, які цього року були сертифіковані як найкращі роботодавці у своїх країнах».

Глобальна компанія PepsiCo вже другий рік поспіль входить до найкращих глобальних роботодавців (Top Employer Global). Окрім PepsiCo, цей титул здобули лише 11 компаній.

Загалом Top Employers Institute оцінив понад 1800 роботодавців у 123 країнах світу. 

Про Top Employers Institute

Top Employers Institute — один із провідних світових експертів з питань кадрової політики та культури. Ми допомагаємо посилити й поширити найкращі робочі практики по всьому світу. Через сертифікацію Top Employers Institute ми оцінюємо компанії та визнаємо найкращих роботодавців. Заснована 30 років тому Top Employers Institute оцінила понад 1857 роботодавців у 123 країнах світу. Ці роботодавці роблять позитивний внесок у життя понад 8 млн своїх співробітників у всьому світі. 


Про компанію PepsiСo

Споживачі щодня обирають продукти компанії PepsiCo більш ніж мільярд разів у понад 200 країнах та територіях в усьому світі. У 2020 році обсяг чистої виручки компанії PepsiCo склав понад 70 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфелю продуктів харчування та напоїв, який включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker, Tropicana та SodaStream.

Компанія випускає широкий асортимент смачних продуктів харчування і напоїв, включаючи 23 бренди, орієнтовні щорічні роздрібні продажі кожного з яких приносять більш ніж 1 мільярд доларів. Компанія PepsiCo прагне бути світовим лідером з виробництва готових до вживання продуктів харчування і напоїв, керуючись принципом «Перемагати відповідально». Принцип «Перемагати відповідально» відображає наше прагнення до сталого розвитку на ринку та втілення цієї мети в усі аспекти нашої комерційної стратегії та брендів. Більше інформації на сайті www.pepsico.com.

Про PepsiСo в Україні

PepsiСo – один із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв, представлена компаніями ТОВ «Сандора» і ПрАТ «Вімм-Білль-Данн Україна».

Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора» та «Садочок». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s, «Хрусteam», Cheetos. PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» та дитячого харчування з брендом «Агуша». Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua.